Geriausios internetinės kosmetikos parduotuvės

2017 m. kovo 10 d., penktadienis


Prisimenu laikus, kai internetinės parduotuvės dar buvo kažkas tokio. Mama buvo prieš jas skeptiškai nusiteikusi, tad paauglystėje nieko iš ten įsigyti neteko. Dar prisimenu, kaip 14 gavau pirmąją banko kortelę. O 18 jau išsiėmiau ir tą, su kuria užsienio internetinėse parduotuvėse tapo galima pirkti... Smulkmena, bet kaip malonu!

Dabar internetinės parduotuvės tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, ypatingai kalbant apie kosmetiką. 27 nepriklausomybės metai, bet tokių firmų kaip bareMinerals, NUXE, NARS, Antipode, REN, Benefit ir t. t. net pauostyti negauname. Aišku, džiugu, kad į rinką žengia Urban Decay, NYX ar Kiehl's, bet to juk negana, ar ne? Tad kur kitur ieškoti kosmetikos, jei ne internete. Tiesa, ir lietuviškose internetinėse parduotuvėse galima rasti nemažai firmų, kurių vietiniame Droge ar Douglas neužtiksi.

Atrodo, visos parduotuvės kaip ir žinomos, šimtus kartų po įvairiausių tinklaraštininkių įrašais suminėtos, o vis vien kartais sulaukiu klausimų, kur vieną ar kitą priemonę įsigijau. Tad sugalvojau padaryti šiokį tokį internetinių parduotuvių sąrašą. Tikiuosi, pravers - gal priminsite apie jau pamirštas parduotuves, gal sužinosite kokią nors naują... Žinoma, ne viską įmanoma gauti bendrose kosmetikos parduotuvėse. Kai ko tenka ieškoti individualiai oficialiuose puslapiuose, pavyzdžiui, KIKO kosmetikos

Online parduotuvės užsienyje

Jų turiu pasiūlyti tik tris, užtat jose rasite beveik viską, ko širdis geidžia: Feel Unique, Beauty Bay ir Look Fantastic. Pirmos dvi siūlo nemokamą siuntimą nuo 15 eur, o trečioje jis už bet kokią sumą nemokamas. Parduotuvės įsikūrusios Jungtinėje Karalystėje, dažnai skelbia įvairiausias akcijas atrakcijas. Visų siuntinių sėkmingai sulaukiau per vidutiniškai ~7 darbo dienas. Aišku, taip pat visada galima peržvelgti, ką siūlo ASOS, Ebay, iHerb ar Amazon.

Papildyta: skaitytojų rekomenduotinos natūralios kosmetikos parduotuvės: LoveLula, Naturisimo ir Violey. Na, o jei ieškote korėjietiškos kosmetikos - BeautynetKorea.

Taip pat džiaugiuosi priminta kadaise žinota Cult Beauty. Anksčiau ji nebuvo itin verta dėmesio parduotuvė, tačiau dabar pasipildė labai įdomomios firmomis. Siuntimas - nemokamas nuo 50 eur, tačiau turint omeny, kad tai brangesnių kompanijų parduotuvė, prekių krepšelis maždaug toks ir susirinktų... Be to, pigiau pardavinėjami Zoeva šepetėliai, o kadangi rinkiniai irgi perkopia 50 eur, dar ir nemokamas siuntimas! Džiaugiuosi pirmąkart radusi parduotuvę (apart oficialaus Zoeva puslapio), kuri šiuos šepetėlius siunčia į Lietuvą. Cult Beauty tikrai tapo puikiu pamirštu atradimu.

Online parduotuvės Lietuvoje

Na, o štai čia sudariau sąrašą:

Shopeko ir Biotekoje rasite būtent natūralios kosmetikos.

Tad tiek šįkart iš manęs. 16 parašytų parduotuvių gal ir neatrodo daug, bet iš tikrųjų, kai į jas užeini, galima ir galvą pamesti.

O gal jūs irgi žinote kokių nors dėmesio vertų internetinių parduotuvių? Jei taip, pasidalinkite komentaruose - visada ieškau, kuo papildyti savo sąrašą! T. y., kur dar nusipirkti kosmetikos...

3 komentarai

 1. Yra natūralios kosmetikos parduotuvės: Lovelula, Violey, Naturisimo. Neteko nė vienoj apsipirkinėti, tačiau iHerbui pakėlus siuntimo kainas iki nenormalumo, teks ieškoti kažko naujo tose minėtose savo riebiems plaukams :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už papildymą - buvo iki šiol negirdėtos! iHerb situacija mane irgi liūdina... Bet tikiu, kad tikrai rasite ką nors. :)

   Panaikinti
 2. Beautynetkorea, jei nori išbandyti korėjietiškos produkcijos :)

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.