Urban Decay All Nighter Makeup Setting Spray

2017 m. vasario 25 d., šeštadienis


Purškiamas makiažo fiksatorius – pirma priemonė per ilgą laiką, kurią išties buvo įdomu išbandyti. Sukantis grožio pasaulyje galiausiai visos priemonės tampa daugiau mažiau įprastos ir surasti kažką, kas sukeltų susidomėjimą, tampa vis sunkiau. O štai fiksatorių tyrinėjau kaip kokį neįprastą gyvūną. Kaip jis veikia? Kada purkšti? Kaip purkšti?

Dabar Urban Decay kaip tik paleido į rinką naujuosius ir platesnės paskirties fiksatorius, todėl senieji visur išparduodami. Visgi anksčiau UD siūlė 3 tipų fiksatorius: drėkinantį, kontroliuojantį riebalų išsiskyrimą ir padedantį makiažą išlaikyti visą dieną. Aš išmėginau būtent pastarąjį – All Nighter Makeup Setting Spray.

Mano lūkesčiai buvo du: 1) kad fiksatorius sukontroliuotų riebalų išsiskyrimą 2) kad išlaikytų makiažą vietoje. Būtent šį fiksatorių galima naudoti trimis būdais: purkšti prieš makiažą, po jo ir tiek prieš, tiek po. Purškiant prieš makiažą priemonė veikia kaip visai nebloga bazė, ir taip pusėtinai suvaldo veido švytėjimą, bent jau kelias papildomas valandas. Turint omeny, kad priemonės pradinė paskirtis yra tik išlaikyti makiažą vietoje (riebalų kontrolei yra atskiras purškiklis), tai dar ne toks prastas rezultatas.


Tačiau, žinoma, purškiant fiksatorių tik prieš makiažą, jis neišpildo antrosios funkcijos. Naudojant po makiažo, visų pirma, priemonė nuima kartais susidarantį pudrinį efektą ir veidas atrodo daug gaiviau ir natūraliau. Na, o ar pudra išties nepajudės iš vietos visą dieną, šiek tiek priklauso ir nuo pačios pudros. Tarkime, naudojant MAC Fix Fluid, kuri yra stipriai maskuojanti ir savaime gerai išsilaikanti, ją papildomai užfiksavus makiažas turbūt išsilaikytų literaliai visą parą. Mano maksimumas su pudra – 18 valandų. Po jų rezultatas vis dar buvo puikus.

Naudojant lengvesnes pudras, tokias kaip Maybelline Fit Me, Bourjois Healthy Mix ir pan., nuo 6 ryto iki 6 ryto rezultato nebus. Paprastai šios pudros man apskritai yra linkusios tverti ~5 valandas, o po to trintis ir pabėgti nuo veido. Naudojant fiksatorių ryte, vaizdas vakare dar būna visai neblogas. Taip, makiažas būna kiek apsitrynęs, tačiau skirtumas be ir su purškikliu – akivaizdus. Na, o naudojant fiksatorių tiek prieš, tiek po makiažo, poveikis pats geriausias ir makiažas išsilaiko geriausiai.

Purškiu paprastai X arba trikampio forma, nelygu nuotaika. Žinoma, kažkiek produkto nueina veltui, tačiau, matyt, tai neišvengiama. Pakuotė labai sandari – yra net tik įprastas kamštukas, bet dar ir papildomas kamštukas ant pačios purškiklio galvutės, tad priemonė tikrai neišsipils. Gal tik erzina, kad pakuotė nėra permatoma – neįmanoma nustatyti, kiek produkto jau išsinaudojo, todėl taip pat negaliu jums pasakyti, kiek ji yra ekonomiška – tai bus matyti tik po kelių mėnesių pabaigus naudoti. Taigi, viską susumavus galiu teigti, kad apskritai makiažo fiksatorius yra išties pravartus dalykėlis. Kaip pirmam kartui Urban Decay manęs tikrai nenuvylė, tačiau per daug sentimentų nejaučiu – kitą kartą, greičiausiai, pabandysiu MAC Prep + Prime. Tiesa, jei esate sausos / normalios odos savininkė ir svarbu tik išlaikyti makiažą vietoje – UD tikrai atliks darbą. O gal žinote dar kokių nors dėmesio vertų fiksatorių? Jei taip, būtinai pasidalinkite!

Rašyti komentarą

© vinilina