2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

Talino dienoraštis #2:Būna, paklausiu draugų, ką jie veikė svečioje šalyje ir dažno pirmas atsakymas būna "valgiau". Ei, būna muziejinė kelionė, bet gali būti ir gastronominė, ar ne? Mes irgi apvalgėm didelę dalį Talino kavinių (kiek tai įmanoma per dvi dienas), tad išrinkau 3 vietas, į kurias neprošal užsukti kiekvienam, mėgstančiam kelionę patirti per skrandį. Be to, nors oras Estijoje pasitaikė tikrai neblogas, visgi buvo žiema, tad natūralu, kad ilgai vaikščiojant norėdavosi kur nors sušilti.

August. Trečios kartos kavinukė su brew baru ir tokiomis kavomis kaip V60. Mačiau, kad galima ir pavalgyti, tačiau mes buvome užsukę tik kavos. Ir turiu pasakyti, kad ši išties kokybiška. Labai patiko interjeras – absoliuti eklektika. Minimalūs akcentai, retro foteliai, kičinės kėdės, modernūs stalai, Andy Warhol'o spalvos ir paveikslai (ne nuotraukos) su katėmis: tobula. Kainos panašios kaip Vilniuje, gal tik kai kurios kavos perkopia 3 eurus. Chai latte – 3, cappucino – 2,8. Norėjome ir desertų, bet pamatėme per vėlai – jie sudėti šiek tiek už baro, tad įpusėjus kavą tortukais teliko pasigrožėti.


Reval Cafe. Susidariau įspūdį, kad tai tarsi vietinis Vero Cafe (beje, Taline egzistuoja ir Coffee Inn, persivadinęs į Caffeine), nes Reval Cafe galima rasti daug kur. Visgi mums pasisekė užsukti į stovinčią prie pat Rotušės, kur parduodama ne tik kava, bet ir maistas. Antrąją kelionės dieną ten papusryčiavome ir turiu pasakyti, kad pusryčių meniu stipriai rekomenduoju! Kava irgi visai neprasta. O jau interjeras! Net nerandu žodžių jam nupasakoti, kažkodėl vienintelis apibūdinimas, ateinantis galvon, yra „paryžietiškas“. Vyravo tokia prabangi, bet kartu jauki ir subtili dvasia. Kava vėlgi apie ~3, pusryčiai – 2-6.

Dragon III. Rotušės pastate esanti viduramžiška kavinė suteikia išties nepaprastų įspūdžių. Visa aplinka labai autentiška, tarsi tiesiai iš viduramžių – senoviškai apsirengusios moterys verda katiluose maistą, lubos žemos, šviesos nėra, išskyrus žvakes. Jokių atskirų staliukų irgi – sėdi ten, kur priima nepažįstamieji. O sriubą su elniena geri tiesiai iš dubens, jokių šaukštų, nebent saviškį atsineši. Bet tokia sriuba sušildo geriau nei bet kas, o ir elnienos mėsa be galo skani. Ką tik iš krosnies pyragėliai su ja – taip pat dangiški. Rekomenduotina estiška patirtis! Sriuba – 2,5, pyragėliai – po 1,5.

Kitos neaplankytos, tačiau draugų rekomenduotos vietos: Kohvik Komeet kavinukė, Depeche Mode ir Sigmund Freud barai, KOP kavinė.

Komentarų nėra