O.D.A. glikolio prausiklis ir kremas su ichtiolu nuo spuogų

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis


Egzistuoja tokios firmos kosmetikos pasaulyje, kurias rasite tik kosmetologų spintelėse ar visažistų lagaminėliuose. Jos daug nereklamuojamos, nes kokybė kalba pati už save, ir būtent todėl jos dažniausiai nutūpia tik profesionalų kabinetuose. Viena iš tokių – O.D.A. Tiesa, pastaraisiais metais marketingas gerokai sustiprėjo ir dabar matau kur kas daugiau reklamos bei žmonių, susidomėjusių šia kosmetika. Tačiau lažinuosi, kad jei prieš porą metų jūsų būtų paklausę apie O.D.A., daugelis būtų tik suklapsėję akimis: "Oda? Kokia oda?" Nors ši profesionali kosmetika gyvuoja jau senokai, visgi gana ilgai slėpėsi. Kadangi pati išbandžiau jau du produktus ir dairausi į trečią, manau, jog verta pakalbėti plačiau – O.D.A. tikrai to nusipelnė.

Šios firmos asortimente yra produktų, skirtų spręsti įvairioms problemoms, tačiau konkrečiai mane domino priemonės nuo spuogų. Drįstu teigti, kad man pasisekė ir spuogai pas mane atsirado tiesiog kaip paauglystės ir hormonų chaoso rezultatas, tačiau tai neišsivystė į rimtą aknę – niekada nereikėjo lankytis pas dermatologą, vartoti kontraceptikų ar pan. Išgyvenau kelis tikrai baisius metus (dabar jau nelabai prisimenu, kaip išvis taip atrodydama kur nors išeidavau) ir dabar sulig metais pastebiu, kaip situacija tik gėrėja. Spuogų apskritai atsiranda tik retkarčiais, pavieniai arba daugiau prieš tas dienas. Dabar pagrindinė problema, su kuria kovoju, yra spuogų paliktos (vis dar paliekamos) dėmelės. Vėlgi ačiū genams / Dievui / gyvenimui, kad tai tik dėmelės, o ne randai. Žinoma, tokiais atvejais kaip mano galima laukti. Tačiau laukti užknisa. Todėl tiek spuogų, tiek dėmelių nykimą paspartinti man ir padėjo O.D.A.

Aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi 10%. Kaip sako pavadinimas, pirmuoju smuiku čia griežia glikolio rūgštis (taip pat yra ir gerai žinomo salicilo). Per daug apie ją neišsiplėsiu, nes daugiau informacijos galima rasti šiame įraše > 


Taip, mano pasirinkta 10% yra pati didžiausia rūgšties koncentracija (galimi 5% ir 7% variantai), tačiau nesigailiu – jokių neigiamų efektų odai nepastebėjau. Jei oda jautri, jos tipas kitoks nei riebus, verta pasvarstyti apie mažesnės koncentracijos rūgšties prausiklį. Prausiklį galima naudoti ir kaip kaukę porą kartų per savaitę – pati taip irgi darau. 

Turėjo praeiti laiko, tikrai ne savaitė ir ne dvi, bet pastebėjau žymų pagerėjimą savo veido būklėje – ir ji vis gerėja. Sakyčiau, jei svarstote pradžiai investuoti į kurią nors vieną O.D.A. priemonę, rinkitės prausiklį.

Kremas su ichtiolu. Ichtiolas yra dar vienas ingredientas, kuris naikina spuogus, malšina uždegimus, skatina sparčią odos regeneraciją. Tačiau šiame kreme taip pat galima rasti glikolio rūgšties ir cinko oksido (pastarojo irgi žvalgykitės priemonėse nuo spuogų). Jis skirtas tepti tiesiai ant spuogų, ne ant viso veido. Tai yra viena iš tų blic priemonių, kurios pernakt gali spuogą sumažinti dvigubai. Kadangi, spėju, pagrindinių ingredientų (ichtiolo, glikolio) koncentracija yra nemaža, pateptas vietas pirmas 20 minučių be proto niežti – ne kartą svajojau, kaip nusidraskau veidą. Tačiau priemonė irgi veikia – iki pat dabar nepiknaudžiaudama tepu tiek spuogus, tiek dėmeles ir gijimo procesas tampa kur kas spartesnis. 

Paskutinis dalykas, kurį noriu pasakyti – O.D.A. priemones reikia naudoti kompleksiškai. Bent jau geriausiai yra taip daryti. Pastebėjau daug geresnį rezultatą naudodama ir prausiklį, ir kremą kartu, būtent todėl dabar svarstau apie kremą visam veidui.

Nors dar net neperžengiau dvidešimties, tačiau įvairių priemonių veidui (nuo Drogo iki karvę kaštuojančių) teko išbandyti nemažai, ir O.D.A. yra viena iš tų labai, labai nedaugelio, kuri atsidūrė mylimiausių sąraše ir yra ten ilgą laiką, o ir trauktis nežada. Tikrai drąsiai rekomenduoju ir net negaliu rekomenduoti pakankamai.

Rašyti komentarą

© vinilina