L'Oreal Telescopic False Lash blakstienų tušas

2017 m. vasario 14 d., antradienis


Jau ne kartą minėjau, kad yra tam tikros priemonės, tapusios klasika – išbandytos tūkstančių žmonių, jos vis dar sėkmingai tebetupi parduotuvių lentynėlėse. Vienos tokių – L'Oreal tušai, kaip aš vadinu, milijonai ir teleskopai. Milijonų versijų išties dabar jau yra milijonas, o teleskopai tebėra 3. Aišku, tai, kad produktas kultinis, nereiškia, kad jis tiks visiems. Visgi mano pažintis su teleskopais buvo visai sėkminga. Iš pradžių išbandžiusi Carbon Black (juodą, kuris tinklaraštyje neatsidūrė), dabar įsigijau False Lash (sidabrinį). Manau, vėliau tikrai išbandysiu ir auksinį (kiek suprantu, tai pats pirmasis ir originalusis teleskopų šeimos narys), o tada padarysiu visų 3 lyginamąjį įrašą. Tačiau kol kas – plačiau apie False Lash versija.

Visgi išbandžius dvi versijas, jų nelygint neišeina. Nusipirkus sidabrinį, šis buvo būtent tokios konsistencijos, kokios reikia. Sakyčiau, juodas buvo truputį per skystas ir todėl pasikabindavo per daug masės, o ji lipindavo blakstienas. Na, o su sidabriniu viskas idealu. Tik dažnai, jei tušo konsistencija yra tinkama, jis linkęs greičiau džiūti – taip atsitiko ir šįkart. Teleskopas tvėrė kažkur 2,5 mėnesio, o po to jau tapo netinkamas naudoti.

Kalbant apie šepetėlį, buvau gana skeptiškai nusiteikusi – toks plonas (silikoninis), su gana retais šereliais, neatrodė, kad gali padaryti labai daug. Tačiau padaro! Braukiant paprastai, gerai ilgina, judinant zigzagu – tankina. Riečia neblogai, ir nors riestumas į vakarą svyra, vis tiek rezultato nelaikau pačiu prasčiausiu. Tiesa, į tušo gyvavimo laiko pabaigą teko patirti labai nemalonų trupėjimą. Viduryje dienos rasdavau juodų taškelių virš skruostų, o jei užsimiršusi šiek tiek patryndavau akių kampučius, kartais netyčiom nubraukdavau ir tušą nuo kelių blakstienų.

Tačiau šiaip paakių netepa. Nusivalo vidutiniškai lengvai – gramdyti nereikia, tačiau iki šiol nieko, kas nusivalytų lengviau už Bourjois tušus, neradau. Užtat nusiverkia labai lengvai – žiūrėdama dramas patikrinau. Viską susumavus, negaliu sakyti, kad tai pats geriausias tušas, tačiau visgi vienas geresnių (jei nekreipsime dėmesio į trumpą gyvavimo laiką) ir netgi svarstyčiau jį kartoti. Geros akcijos metu galima šį tušą pagauti už ~€6 (įprasta kaina apie €12,49), tad įvertinus kainos ir kokybės santykį, priemonės minusai pasirodo esantys ne tokie ir baisūs.

Rašyti komentarą

© vinilina