UogaUoga: Braškė po sniegu ir žvaigždės ant veido

2017 m. vasario 7 d., antradienis


Kuo toliau, tuo labiau pradedu tikėti posakiu, kad svajoti verta atsargiai, nes viskas pildosi. Ir nesvarbu, tai dideli dalykai ar mažmožiai. Tad štai gruodį porą savaičių sukusi ratus aplink kosmetikos stendus, svajodama apie tą tobulą rankų kremą, radau jį atsikėlusi Kalėdų rytą, o kartu ir lūpų blizgesįUogaUoga. Įspūdžiai apie kiekvieną:


Braškė po sniegu. Tikra aliejų bomba, puikiai tinkanti žiemai. Asmeniškai, pirmieji šalčiai man atsiliepia ne veido odai, plaukams ar dar kam nors, o būtent lūpoms ir rankoms. Taigi, turiu būti dėkinga būtent šiam kremui, kad nereikia slėpti rankų dėl baisių odelių bei suskilinėjusios odos. Kremas baltos, tirštos konsistencijos, tačiau netrunka susigerti ir nepalieka lipnumo jausmo. Patogioje pakuotėje su pompa slepiasi abrikosų kauliukų, saldžiųjų migdolų, mangų, makadamijų aliejai, taukmedžio sviestas bei dar keli vertingi ingredientai. Turbūt dėl braškių ekstrakto kremas turėtų kvepėti braškėmis (kaip kad pavadinimas ir indikuoja), bet man vis tiek labiau persimuša visų aliejų, ypač riešutų, kvapas. Tačiau jis tikrai neįkyrus. Žodžiu, kremas gana taupiai ir maloniai naudojasi, o svarbiausia – rankų būklė puiki.
Žvaigždės ant veido. Atėjus matinių dažų madai, ir pati iš kosmetinės blizgius išstūmiau, tad nesitikėjau, kad UogaUoga blizgį pamėgsiu. Ir nepamėgau. Nepatiks, greičiausiai, ir jums. Iš esmės blizgis niekur nebėga, lygiai dengiasi, mano turima spalva yra pati intensyviausia ir pateisina savo žodį – tai išties gana ryškus atspalvis. Žvilgėjimas nėra per daug akį rėžiantis, o gana subtilus ir be pastebimų stambių blizgučių. O bet tačiau, po 1-2 valandų blizgis dingsta nuo lūpų, nes į jas susigeria. Nesilaiko nors tu ką. Tačiau pamėgau jį naudoti kaip spalvą suteikiantį balzamą, nes vėlgi priemonėje gausu gerų ingredientų, minkštinančių lūpas ir jas saugančių – ricinų, migdolų, simondsijų, aviečių sėklų aliejai, glicerinas. Naudojant kaip balzamą, priemonę aplikuoti iš naujo tenka kur kas rečiau nei kas valandą, nes pamaitintų lūpų efektas tęsiasi gana ilgai.Taigi, iš dviejų produktų rankų kremas patiko labiau – tikiu, kitu šaltuoju sezonu vėl norėsis prie jo grįžti (beje, kaip tik dabar jam taikoma nuolaida). Lūpų blizgesys paliko 50/50 įspūdį ir šio nekartočiau. Viena vertus, blizgesio funkciją jis atlieka per trumpai, kita vertus, ir lūpų balzamų rinkoje esti patogesnių naudoti.

Rašyti komentarą

© vinilina