Metų apibendrinimas: 2016

2017 m. sausio 1 d., sekmadienis


4 aplankyti koncertai
2 be skolų praeitos sesijos
1 pamestas vaikinas
1 surastas vaikinas
1 pamestas kompiuteris
0 nusipirktų naujų kompiuterių (deja)
7 kine peržiūrėti filmai
23 perskaitytos knygos
3 išvystos parodos
2 aplankytos šalys
1 priglaustas katinas
2 kartus pakeistos gyvenamosios vietos
2 atliktos profesinės praktikos 
2 surasti nauji darbai
1 paliktas darbas
1 aplankytas festivalis
267 (maždaug. Greičiausiai daugiau) išgerti kavos puodeliai

Tiek visko įvyko per šiuos metus. Prieš pradėdama rašyti, galvojau, kad nuveikiau labai daug – aišku, tai ne ašaros, tačiau norisi dar daugiau. Daugiau visko – parodų, knygų, kelionių. Šalia pusiau materialių-kultūrinių dalykų norėtųsi ir dar kai ko. Tik pačioje metų pabaigoje susivokiau, kad kai ką pamiršau. Pamiršau ne šiemet, o esu pamiršusi jau daug metų – 2017 norėčiau rasti daugiau laiko aplankyti savo tėtį. Išgerti kavos ar vyno, nesvarbu. Jei kas turite išsiskyrusius tėvus, ypač ankstyvoje vaikystėje ar jaunystėje, o gyvenote tik su vienu iš tėvų, tuomet suprantate, kaip kartais yra sunku palaikyti ryšius su antruoju. Kai vieno neaplankyti mėnesį jau yra daug, jau pradedi jaustis kaltas, o kitą aplankyti kartą ar du metuose – normalu. Nebenoriu tokios normalumo normos. Kai esi jaunas kaip aš ir, greičiausiai, jūs taip pat, kartais sunku perlipti egocentrizmą ir prisiminti, kad egzistuoja dar kažkas šalia. Kas galbūt kalbasi mintyse su jumis kasdien, o jūs per skubėjimą pamirštate net paskambinti kartą per mėnesį. Tad tokie metų pabaigos-pradžios pamąstymai ir pagraudenimai.


Antras svarbus vidinis įvykis šiemet buvo profesinės krypties formavimasis. Taip, įstojau į žurnalistiką, tačiau jos krypčių, formų, variantų, darboviečių yra dešimtys. Taigi, 2016 antrojoje pusėje pati sau mintyse išsigryninau, kokia žurnaliste norėčiau būti. Kartu pradėjau galvoti, kad galbūt apskritai žurnaliste būti nenoriu. Todėl pasinėriau į reklamą – lapkritį pradėjusi kaip praktikantė, prieš pat žiemos šventes apsidžiaugiau gavusi ir darbą turinio kūrimo agentūroje. Kol kas tikrai mėgaujuosi tuo, ką darau (per ilgą laiko tarpą) ir džiaugiuosi šitaip užbaigusi metus.

Kalbant apie naujametinius pasižadėjimus, labai įdomu tai, kad pernai pasižadėjusi keliauti ir visiškai atsitiktinai paminėjus Rygą, rugsėjį ten ir atsiradau. Tad gal ir visai gerai yra šį tą pasižadėti – maža ką, kas išsipildys... Kita vertus, šiemet asmeniniame gyvenime pasiekiau tiek, kad net nežinau, ko benorėti kitais metais. Galbūt tik norėčiau geriau išmokti planuoti laiką, nes vis dar dažnai atidėlioju darbus paskutinei minutei, ir dar daugiau keliauti - jei tik pavyks, be proto įdomu būtų išvysti Gruziją ir Maroką. Sausio pabaigoje laukia Talinas, o ateinantį gruodį su mama jau pradėjome svajoti apie Londone esantį Hario Poterio pasaulį... Ir taip, dar dažniau nusipirkti bilietus pas tėtį – Šiauliuose esti tikrai gerų kavinių.

Na, o kokie buvo jūsų 2016? Ir kokie, tikitės, bus 2017? :) Būtinai pasidalinkite!

Rašyti komentarą

© vinilina