The Body Shop braškių kūno sviestas

2017 m. sausio 21 d., šeštadienis


Pati turiu normalią kūno odą, tik štai ties kojomis retkarčiais išsausėja. Keista, bet žiemą mano oda kur kas mažiau reikli, priešingai nei daugelio. Matyt todėl, kad tiek jos neskutu, nešveičiu ir kitaip nekankinu, be to, slepiu po milijonu drabužių sluoksnių. Tad žiemą man odos drėkinimas tampa daugiau įpročiu negu būtinybe, o gavusi progą išbandyti The Body Shop braškinį kūno sviestą per daug galvos dėl sudėties nesukau.

Apskritai priemonė nuteikia maloniai – 200ml produkto tarnaus ilgai, pakuotė akiai patraukli, o braškių kvapas saldus, bet ne per daug. Kūno sviestas – tirštos kreminės konsistencijos, tačiau nesunkiai įsigeria į odą, palikdamas ją sudrėkintą. Pora minučių, ir jau galėsite šokti į drabužius. TBS pozicionuoja kremą kaip tinkamą normaliai odai, ir esu linkusi su tuo sutikti – sausai odai šis sviestas pasirodėtų nepakankamai drėkinantis, o išsausėjusią grąžintų į normalią būklę nebent tepant priemonę kelis kartus per dieną. 


Žvilgtelėjus į sudėtį, viskas atrodo neblogai. Pirmais numeriais rikiuojasi sviestmedžių aliejus bei kakavos sviestas, glicerinas, yra nemažai odą minkštinančių ir kondicionuojančių ingredientų, bet tiesiog nejaučiu kažkuo ypatingo maitinimo ir tiek.Tačiau jei turite normalią kūno odą, kurią norisi tokią palaikyti ir toliau, TBS kūno sviestas nebus prasčiausias pasirinkimas.

1 komentaras

  1. turbūt body shopas yra viena iš parduotuvių, kur gali nupirkti bet ką ir produktas bus superinis tiek sau, tiek kažkam dovanojant. čia būna mano greitukas dovanai, kažką išrenku, įdeda į kažką panašaus į stand up pouch maišelį, ir super. ir gerai atrodo, ir gerai naudojasi

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina