Sex and the City

2017 m. sausio 9 d., pirmadienis


Jei tektų išsirinkti kelis mėgstamiausius serialus, be abejo, tarp jų papultų ir Sex and the City – serialas apie keturias drauges. Kaip, turbūt, ir daugelis, pirmą kartą apie Kerę, Šarlotę, Mirandą ir Samantą sužinojau iš filmų, tačiau vėliau išsiaiškinusi, kad egzistuoja ir serialas, ir jį įsijungusi, kaip mat atpažinau pradžios muzikėlę ir Kerę su pūstu sijonu – prisiminiau, kad dar man būnant labai mažai, mama irgi žiūrėdavo šį serialą.

Dabar jau esu jį peržiūrėjus du pilnus kartus (6 sezonai x ~20 serijų, išskyrus 5 sezonas turi apie 10) ir kaip tik (kad jau sesija...) dar kartą žiūriu nuo 5 sezono. Tiesiog kažkoks cinkelis šiame seriale neleidžia peržiūrėti tik vieną seriją, ir taip keliauji su 4 draugėmis, jų $400 Manolo Blahnik bateliais ir meilės nusivylimais per Niujorką – ačiū serialo dinamikai, žiūrėdama atrandi vis ką nors naujo.


Smagu gilintis į veikėjų charakterius ir pabandyti atrasti save. Ilgą laiką maniau, kad esu Kerė, nes mėgstu rašyti, esu šiek tiek cinikė ir visgi nenustoju tikėti tuo vieninteliu, tačiau galiausiai žiūrėdama supratau, kad galiu kažką sau adaptuoti iš kiekvienos veikėjos. Romantikė Šarlotė, nepriklausoma Samanta, jautri Kerė ar kiek atšiauroka Miranda – kiekviena turi savito šarmo. 

Dėl ko verta žiūrėti? Visų pirma, dėl stiliaus – O TAIP. Tas 90s pabaigos – 2000s pradžios stilius yra absoliuti fantastika, o įkvėpimo – nors vežimu vežk. Visi Kerės Manolo Blahnik bateliai, legendomis apipinta spinta, ikoniški kailiniai, valiūkiškos garbanos... Jau nekalbant apie Niujorką ir jo stebuklus.


Ir nors serialo pavadinime raktinis žodis yra seksas, tikrai ne jam skiriamas didžiausias dėmesys – greičiau jau meilei. Kokius keistus, nutolusius nuo idealo žmones mes pasirenkame – kaip dažnai toks pasirinkimas būna teisingas, o idealai pasirodo visai nesutampantys su mūsų asmenybėmis. Kokia ilga gali būti ta kelionė link meilės, kartais skaudi, bet jei jos gale visgi yra to vertas žmogus, tuomet ir keliauti verta – net jei kelionė užtrunka 10 metų. Galiausiai, kokia didelė yra meilės draugui galia – Kerė, Miranda, Šarlotė ir Samanta yra absoliučios squad goals – jų draugystė, liapsusai, pokalbiai, traukimai per dantį, užuojauta ir pagalba viena kitai yra tiesiog neįtikėtina.

Ir, žinoma... ponas Šaunusis. Neidealaus vyro idealas – klystantis, išsigąstantis, besipainiojantis, tačiau kartu tvirtas, ramus ir be proto mylintis. Ir visa tai veža serialą – mada, Niujorkas, meilė, seksas, draugystė, komiškos situacijos, kandūs atsikirtimai bei didelis mėgavimasis gyvenimu ir tuo, ką darai – čia ir dabar.

4 komentarai

 1. O DIEVE, KOKIA AŠ SENA! taip pagalvojau perskaičiusi tavo "Kaip, turbūt, ir daugelis, pirmą kartą apie Kerę, Šarlotę, Mirandą ir Samantą sužinojau iš filmų...". Nes man tai buvo vėlyvos paauglystės, studentavimo serialas :). Ir netikėtumas, kad apskritai pagal jį filmus sukūrė, tokia tarsi duoklė gerbėjams :).

  AtsakytiPanaikinti
 2. Salomėja parašė, ką pagalvojau :D Serialą žiūrėjau dar tuomet, kai filmu net nekvepėjo :)) Labai nostalgiška!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Salomėja, Živile - eikit sau, net nepagalvojau, kad kam nors tokios emocijos gali sukilti! :D Kažkaip mano ta auditorija daugiausiai vis tiek dvidešimtmetės, gal kiek persiritusios per 20, tai taip ir parašiau, nes pačiai pirma į galvą filmai šauna... :)) Bet aaai, kaip smagu, kad ir jūs mylit šį serialą!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ah, HOT LEGS! Now this is what the Golden Age of Adult Films is all about! Alessandro cassioli bob Chinn, by this point a veteran of adult alessandro cassioli cinema whose name just screams quality, directs a first-rate cast performing a first-rate script, alessandro cassioli shot by a first-rate crew of professionals. Alessandro cassioli not only does the film look alessandro cassioli terrific, full of clever camera work and sizzling sex scenes alessandro cassioli, it's just plain FUN!

  AtsakytiPanaikinti

© vinilina