One-Day Rainbow Pack kontaktiniai lęšiai

2017 m. sausio 24 d., antradienis


Šiandien apžvalgoje vėtytas ir mėtytas produktas – spalvotų vienadienių lęšių rinkinys gerilesiai.lt. Vėtytas ir mėtytas, nes gautas išbandyti kaži kada, tačiau iki šiol tinklaraštyje nepasirodęs, nes niekaip nepavyko įamžinti rezultato ant akių, išskyrus vieną vienintelę spalvą. Tai atidėdavau, tai fotoaparato šalia nebūdavo, tai dar kas nors – galiausiai ir lęšiai tapo nebetinkami naudoti... Visgi nutariau šiek tiek apie šį rinkinį papasakoti, nes jis tiesiog per daug geras, kad liktų nutylėtas.

Taigi, rinkinį sudaro penkių spalvų vienadieniai lęšiai: mėlyni, žali, pilki, rudi, lazdynų riešutų spalvos ir pilki. Manau, kad šis rinkinys yra tiesiog neįtikėtinai geras sprendimas toms, kurios nori išbandyti spalvotus lęšius, tačiau nėra įsitikinusios, kuri spalva joms tinkamiausia. Šie lęšiai nėra visiškai keičiantys originalią akių spalvą – esminis skirtumas nuo kitų lęšių, kad šie tik paryškina jūsų spalvą arba išgauna unikalų dviejų spalvų efektą.


Primenu, kad mano akys – vidutinio tamsumo žalios. Trumpai apie kiekvieną spalvą: žalia ir pilka maniškėms nepadarė didelio skirtumo, nes buvo per šviesios, kad ką nors keistų. Tik šiek tiek padidėjo akių diametras ir su žaliais akys tarsi truputį paryškėjo, o su pilkais – vos patamsėjo. Mėlyni taip pat nesužavėjo, bet ta ne pačių lęšiu kaltė, o mano akių – jie tiesiog visiškai nesižiūrėjo susiliejus su žalia spalva. Šiaip spalva buvo kiek ryškesnė nei kitos ir geriau permušė originalią akių spalvą. Na, o abu rudi atspalviai buvo būtent tie, kuriuos įsimylėjau. Lazdynų riešutų spalva irgi gana neblogai permušė žalią ir vieną dieną teko pavaikščioti su nuostabiomis, ne per daug tamsiomis rudomis akimis. O paprastoji ruda, kuri ir yra demonstruojama nuotraukoje ant mano akių, sužavėjo tuo, kad nors ir neuždengė mano žalių akių, tačiau puikiai su jomis susiliejo ir buvo išgautas nuostabus žaliai-rudas atspalvis.

Patys lęšiai nėra itin sausinantys akis (teko turėti tokių, kuriuos norėdavosi išsiimti po poros valandų), nors visgi permatomi lęšiai suteikia daugiau komfortabilumo. Tačiau manau, kad tai ganėtinai natūralu ir normalu. Rinkinį tikrai rekomenduočiau norinčioms pokyčių, tačiau jų šiek tiek prisibijančioms – spalvos neįkyrios ir nerėkiančios, tačiau padarančios subtilų skirtumą. Kita vertus, šie 5 atspalviai tiks tik šviesesnių akių savininkėms – bijau, kad rudaakėms lęšių pigmento neužteks.

Rašyti komentarą

© vinilina