Kosmetikos namai

2017 m. sausio 4 d., trečiadienis


Nauji metai – pats laikas peržiūrėti ir susitvarkyti savo kosmetiką. Anksčiau buvusi kaupikė, dabar nekenčiu būti apsikrovusi daiktais, ir lygiai tas pats galioja kosmetikos priemonėms. Nematau tikslo laikyti penkių tušų ar trijų bronzantų. Jei randu kažką geriau, senąją priemonę stengiuosi išgyvendinti – atiduoti, parduoti ar pan. Pačiai neįtikima, kad būnant kosmetikos tinklaraštininkei, rezultate kosmetikos turiu tik tiek (vonioje – analogiška situacija). Tiesa, yra dar keletas priemonių, esančių nenufotografuotoje dėžutėje, tačiau jų tiek ir tėra – keletas.

Būdų laikyti kosmetiką yra begalės. Ir visgi jei jau užkniso viską laikyti uždarose dėžutėse, nusibodo, kad tarp visų sumestų lūpdažių vis tiek nerandat reikiamo ir, galiausiai, norit visą savo turtą matyti gražiai išdėliotą, išeitis – akrilinės dėžutės. Tai turbūt kol kas populiariausi kosmetikos namai tarp užsienio tinklaraštininkių ir vloggerių. Deja, Lietuvoje jų įsigyjimas šiek tiek komplikuotas.


Geriausią pasirinkimą turi internetinė parduotuvė Muji, tačiau ji į Lietuvą nesiunčia. Kita alternatyva –Tiger Shop, kurią galima rasti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tiesa, pasirinkimas gana ribotas – mano pirktas rinkinys nėra pats talpiausias ar didžiausias iš egzistuojančių, tačiau Tiger Shop labai didelių variantų nesiūlo. Yra dar kelios dėžutės, pavyzdžiui, susidėti lūpdažiams, bet tai ir viskas. Už stalčiukus mokėjau 10eur, už viršutinę dalį – 5eur. Dar viena išeitis – IKEA siūloma dėžutė. Tikrai ne standartinės išvaizdos, bet, man atrodo, visai patogi – pati apie ją tebegalvoju vien todėl, kad tingiu užsiiminėti internetine prekyba, o naujos dėžutės norisi.

Tačiau jei nei vienas iš šių variantų netenkina, paskutinė išeitis – eBay. Gerai paieškojus, galima rasti pigesnių dėžučių, tik kad visas procesas gerokai užtruks. Tačiau jei tikrai norite gražių namų savo kosmetikai – akrilines dėžutės rekomenduoju. Esu be galo jomis patenkinta!

P. S. Šepetėliai sudėti į žvakidęIKEA (nors kažką panašaus, girdėjau, galima rasti ir Maxima), veidrodis taip pat iš ten, o užrašų knygutė – Nieko Rimto.

2 komentarai

  1. Turbūt man vienai tokios dėžutės nepatinka :D Juk yra tiek gražių stiklinių, krištolinių, įvairaus metalo indų, kuriuose galima laikyti kosmetiką. Bent jau man šios - labai "nejaukios", dvelkia parduotuvės stendais...

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Na, kiek žmonių, tiek nuomonių. :D Aš kažkaip niekada neužėjau jūsų minėtų "storage" variantų, kurie būtų pakankamai funkcionalūs, tad galiausiai ir pasirinkau akrilo dėžutes. Sutinku, galbūt išties yra gerokai elegantiškesnių variantų, bet tai buvo pirmoji mano rasta alternatyva, kuri buvo pakankamai švari, minimalistiška ir atvira - atsibodo slėpti kosmetiką krepšiuose. :) Tai jei rasiu kažką geriau - būtinai pagalvosiu apie tai, bet kol kas neblogai tarnauja ir šios dėžutės.

      Panaikinti

© vinilina