Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter blakstienų tušas

2017 m. sausio 15 d., sekmadienis


Neretai kalbama apie investavimą į kosmetiką ir taip, manau, kad viena gera, kokybiška ir brangesnė šešėlių paletė tarnaus geriau nei 10 pigesnių ir turinčių silpną pigmentaciją. Tačiau lygiai taip pat manau, kad yra priemonių, į kurias investuoti nelabai verta. Viena jų – blakstienų tušas. Jis greitai uždžiūna, greitai pasensta, greitai baigiasi, žodžiu, jo gyvavimo laikas yra labai trumpas, be to, galima rasti kuo puikiausių, tikrai nebrangių variantų tarp drugstore tipo firmų.

Visgi kartas nuo karto tenka išmėginti brangesnius tušus. Ir sulig kiekvienu galvoje kirba ta pati mintis – na, gal čia Jis? To paties vyliausi ir bandydama Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter tušą, tačiau... vėl nusivyliau. Tai nebuvo mano pirmasis Lancôme tušas, jei atmintis neapgauna – trečias. Ir nors Lancôme tušai yra vieni iš labiau žinomų ir mėgstamų tušų kategorijoje, laikomi mažne klasika, pirmieji du nepaliko didelio įspūdžio. Iš pradžių galvojau, kad galbūt kalti įprastiniai šepetėliai, mat maniškės blakstienos labiau vertina silikoninius. Todėl iš Hypnôse Volume-à-Porter tikėjausi šiek tiek daugiau, kadangi jo šepetėlis ir yra silikoninis – jei neklystu, pirmasis šeimoje.


Tačiau viltys subliuško vos pradėjus dažytis. Galbūt kalti mano aukšti lūkesčiai – paprastai merginos ir moterys tušuose ieško ko nors konkretaus, t. y. rietimo, tankinimo, ilginimo. Na, aš ieškau visų trijų funkcijų. Ir visgi nieko nėra neįmanomo, nes mano dabartinis tušas iš L'Oreal įgyvendina visus norus. Lancôme, deja, tik vieną – šis tušas blakstienų tikrai neriečia, galbūt vos vos ilgina, tačiau puikiai tankina. 

Kitų priekaištų neturiu – šepetėlis patogus, akių neišsidūriau, spalva nepriekaištingai juoda, įpakavimas pakankamai prabangus, kaip ir priklauso. Jei esat kaprizingos tušų paieškose kaip ir aš, siūlau šį tušą aplenkti, tačiau jei reikia tik apimties ir mėgstate natūralesnį efektą – galbūt ir verta išbandyti. Kaina Douglas – 33,95.

Rašyti komentarą

© vinilina