Inglot HD Matte lūpų dažai

2017 m. sausio 12 d., ketvirtadienis


Kartais berašydama tinklaraštį susimąstau, ar tinklaraščiai tikrai turi realios naudos. Ar kas nors atsižvelgia į mūsų nuomones ir rekomendacijas? Ar kokiai nors firmai nuo to kyla pardavimai? Ar kas nors apskritai vertina mūsų darbą?

Tokie klausimai kilo iki tol, kol pačios sprendimui įtakos nepadarė tinklaraštininkės rekomendacija. Situacija buvo tokia, kad ieškojau tamsaus, žiemiško lūpdažio. Bet tokio tikrai tamsaus, burgundiškos ar net violetinės spalvos. Net nesidairydama patraukiau prie MAC stendo, tačiau, mano pačios netikėtumui, laukė nusivylimas... Kelias minutes tiesiog beviltiškai žvalgiausi po Douglas parduotuvę, jau ketindama išeiti, bet tada prisiminiau Živilės išbandytus ir aprašytus Inglot HD Matte Lip Tint. Na, long story short, dabar jie užima garbingą vietą ir mano kosmetinėje.


Kalbant apie patį atspalvį, nr. 20 – tikrai tobulas, toks, kokio ir ieškojau. Vampyriška violetinė tapo būtent ta spalva, kuria apsiginklavusi bandau įveikti žiemą. Iki pilno padengimo visgi reikia 2 sluoksnių, kas gal kiek ir erzina, tačiau turbūt tokiam atspalviui atleistina. Bet nori nenori, galvoje vis vien Inglot lyginu su PUPA I'm Matt lūpų fluidais – pastarųjų aukštai užkeltai kartelei, pradedant nuo to, kad užtenka vieno sluoksnio, prilygti sunku. Taip pat Inglot dažai nėra tokie kreminiai, todėl lūpas šiek tiek sausina (tiesa, dar ne taip labai, kaip kai kurie kiti lūpų dažai – lūpų balzamas dienos pabaigoje situaciją reabilituoja). Visgi, gerai nusėdę ant lūpų, nesijudina ir išlieka visą dieną – net antspaudų ant kavos puodelių nepalieka. Siūlyčiau nešiotis pačią lūpų dažų pakuotę tik tam, kad galėtumėte atnaujinti apsitrynusius lūpų kampučius ir lengvai – labiau vidinę lūpų pusę. Deja, tokie apsitrynimai turbūt niekaip neišvengiami ir atsiranda tiesiog dienos eigoje.

Aišku, atspalvis tikrai pretenzingas – jei tik rasite, atitinkamas lūpų pieštukas gerokai pagelbės. Nors bendrame vaizde iš toliau jokių kaprizų greičiausiai nesimatys, bet štai apžiūrėjus iš arčiau, kaip kad daryta spalvos nuotrauka ant mano lūpų, pasimato visi mini netobulumai. Tačiau ploju aplikatoriui, kuris, būdamas tokios formos, padaro dažymąsi kur kas lengvesniu. Žodžiu, patiko, įsimylėjau!

Rašyti komentarą

© vinilina