Rasa mandarinių aromato rankų kremas

2016 m. gruodžio 6 d., antradienis


Praeitais metais išleistas kaip speciali kalėdinė naujiena, Rasa mandarinų aromato rankų kremas, šiek tiek pakeitęs pakuotę, nugulė ir į įprasto asortimento lentynas. Pati į Rasa prekės ženklą nebesidairau (mano galva, iš BIOK laboratorijos dukterinių firmų daug geresnė yra Margarita), tačiau minėtąjį rankų kremą sumaniau aprašyti mamai pasiskundus, kad šis visiškai nedrėkina.

Norėdama tuo įsitikinti, aišku, patikrinau prielaidą empiriškai. Nors iš pradžių pasitiko malonus mandarinų kvapas, o ir oda, rodosi, džiaugėsi baltos, tirštos ir sunkios konsistencijos kremu, galutiniu rezultatu nelikau patenkinta. Praėjus 5 minutėms rankos vėl liko sausos, tik ant jų jaučiau tarsį kokią keistą plėvelę – žinoma, į rankų kremą silikonų nepridėsi, bet manau, kad kremas veikė būtent panašiai kaip silikonai plaukus – tarsi apgaubė, įlaminavo rankų odą ir sudarė barjerą nuo aplinkos poveikio.


Tačiau tai ir tebuvo tik plėvelė, kuri greitai dingdavo arba nusiplaudavo sulig pirmu sąlyčiu su vandeniu. Jokio gilesnio drėkinimo, rankų puoselėjimo nebuvo. Tai nenuostabu – žadami avokadų aliejus ir taukmedžio sviestas rikiuojasi kažkur ingredientų sąrašo viduryje, labiau link pabaigos (priminimas: kuo ingredientas arčiau sąrašo pradžios, tuo jo priemonėje yra daugiau).

Taigi, iš esmės ši priemonė gal šiek tiek ir minkštins bei drėkins rankų odą, tačiau tikrai ne tiek, kiek turėtų geras rankų kremas. O taip pat efektas bus daugiau vizualus – suteiktas švelnumo pojūtis tikrai negarantuos, kad naudingos medžiagos pasieks gilesnius odos sluoksnius ir iš tikrųjų teigiamai paveiks rankų odą. Asmeniškai rekomenduočiau paieškoti kitų gaminių rinkoje.

Rašyti komentarą

© vinilina