Milani Fierce Foil Eyeshine

2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis


Jei tektų rinktis matinius ar blizgius šešėlius, vienareikšmiškai atsakyčiau: blizgūs! Nors pastaraisiais mėnesiais prieraišumas matiniams atspalviams pavojingai auga, vis tik kol kas pasilieku prie žėrėjimo. Subtilus švytėjimas, blizgučiai, pigmentai - tai įvairūs žinomi blizgėjimo intensyvumo variantai. Visgi atradau kai ką naujo - metalo blizgesio efektą suteikiantį Milani Fierce Foil Eyeshine kvartetą 03 Florence.

Anapus Atlanto Milani yra ganėtinai žinoma drugstore tipo kosmetika - pigi, tačiau toli gražu ne prasta. Užbėgant už akių pasakysiu, kad nors mini paletė tekainuoja 9,99, kokybė maloniai nustebino. Kol kas Milani kosmetika Lietuvoje prekiauja tik parfumeria.lt , tačiau ir joje šiuo metu galima rasti tik lūpų dažus, skaistalus ir makiažo pagrindus (beje, jei susigundysite, yra be galo daug gerų atsiliepimų apie Milani skaistalus!). Asmeniškai pas mane kvartetas atkeliavo iš JAV, tačiau labai tikiuosi, kad ateityje ir parfumeria.lt papildys asortimentą, nes Milani siūlo tikrai gerą kainos ir kokybės santykį.


Grįžtant prie šešėlių, šie yra labai sunkios, kreminės konsistencijos - su paprastais šepetėliais jų nepakabinsi. Tenka šešėlius padengti pirštais arba naudotis pridėta kietos formos mentele. Aišku, šešėlių pagrindas tampa būtinas, nes tokios konsistencijos ir, pavadinkime, vos ne šlapi šešėliai tikrai netrunka subėgti į akių vokų raukšleles. Visgi efektu esu labai patenkinta - tikrai išgaunamas ne pigmentams būdingas blizgesys, o būtent metalo spindesys, kurį (!) geriau atskleisti ketinu sekmadienio įraše. Be to, šešėliai pakankamai nesunkiai sklaidosi.

Spalvinė gama - auksinė, rausva, bronzinė ir šilta ruda. Atspalviai tikrai universalūs ir tinkantys daugumai odos tipų. Tiesa, dėl išgaunamos labai intensyvios pigmentacijos ir spindesio pasilieku šešėlius vakarui. Manau, kad būtent šis kvartetas taps mano visų artėjančių šventinių renginių pagrindiniu akcentu - Milani be abejonės leis sužibėti.

P. S. Laisvalaikiu nesipjaustau - čia visų kačių turėtojų atpažįstami karo ženklai.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.