Makiažas prie silkių stalo

2016 m. gruodžio 18 d., sekmadienis


Kaip su tradicine lietuviška lavono spalvos oda atrodyti bent kiek ryškiau už pavandenijusią silkę ant stalo? Ar verta rinktis raudoną lūpdažį, jei tai šokiruos dievobaimingą močiutę ir jai kils nenumaldomas noras nušveisti jums veidą? Galiausiai, kokią šešėlių spalvą rinktis, kad tas jaunikaitis, einantis gatve, žvilgtelėjęs į jus tiesiog išdribtų ant kelio ir skubiai atsistojęs pasiūlytų savo ranką, širdį ir blužnį? Šie ir kiti atsakymai į šventiniu laikotarpiu svarbius klausimus – toliau įraše.

Trumpiau tariant, paprasčiausiai norėjau pademonstruoti savo šventinio makiažo variantą ir parodyti kelias priemones in action. Jei vis dar abejojate, kurią spalvą pasirinkti iš visų savo šešėlių palečių, rekomenduočiau per šventes nebūti nuobodžiai ir rinktis ne tradicinę auksinę, o atkreipti dėmesį į vadinamąją rose gold spalvą. Neseniai dariau interviu su juvelyre ir ji labai gerai akcentavo, kad lietuvišką blyškumą geriausiai pagyvina būtent rausvojo aukso spalva. Aišku, kalbėta buvo apie papuošalus, tačiau nematau priežasties, kodėl to negalima pritaikyti ir kosmetikai (nors visas Milani šešėlių grožis prieš kamerą vis vien neatsiskleidžia...).


 
Nedarykite klaidos ir, prašau, neikite į soliariumus prieš Naujųjų metų vakarą. Ir po to netepkite ant savęs oranžinės pudros, kurios griežtą liniją tarp smakro ir kaklo puikiai apšvies fejerverkai. Jei labai norisi būti rusvesnei, visada lieka tikrai mažiau žalos sveikatai darantys savaiminio įdegio kremai. Na, o aš lieku prie nuomonės, kad natūralią veido spalvą visada geriau pagyvina skaistalai arba kontūravimas.

Kalbant apie lūpdažius, pasakykite taip kam nors tamsaus arba ryškaus! Tebūnie tai ir tradicinė raudona, arba vampyriška burgundinė, o gal net tamsi violetinė? Linkiu per šias šventes truputį paeksperimentuoti. Močiutės paprastai esti stipresnės dvasios nei atrodo, todėl nebijokite – nenualps.


 
Skysta pudra – MAC Fix Fluid (NC15)
Skaistalai – UogaUoga Lūpų ir skruostų dažai (Sultinga)
Antakių gelis – PUPA Eyebrow Definition Cream (003)
Šešėliai – Milani Fierce Foil Eyeshine (03 Florence) (2 atspalvis)
Šešėliai nr. 2 – Urban Decay Naked 2 Palette (Bootycall, Chopper, Tease)
Tušas – Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter
Lūpų dažai – PUPA I'm Matt Lip Fluid (52)


Rašyti komentarą

© vinilina