LUSH Flying Fox dušo želė

2016 m. gruodžio 22 d., ketvirtadienis


Manau, kiekviena grožio tinklaraštininkė turi savų priemonių, kurias jai asmeniškai sunku aprašinėti, ir vėl susidūrusi su tokia priemone, galvoja kaip iš iš musės išpūsti dramblį. Man turbūt sunkiausiai sekasi su šampūnais / kondicionieriais ir dušo želėmis – dažniausiai galvoje tiesiog sukasi žodžiai veikia / neveikia... O ką dar pridurti?? Kaip tyčia, paskutinis ir bene universaliausias LUSH produktas mano krepšelyje – Flying Fox dušo želė. 

Skaitydama kaip visada žaismingą aprašymą gavau klausimą, kodėl išvis skaitau instrukciją – ar man reikia aiškinti, kaip naudotis dušo žele? Visgi kitame sakinyje buvo ir patarimas pabandyti priemonę naudoti kaip šampūną ar vonios putas. 

Tiesą sakant, būtent taip želę ir pamėgau naudoti. Kadangi sudėtyje pirmu numeriu eina medus, o netoli – jazminų absoliutas (absolute – ar įmanoma šį žodį išversti kaip nors kitaip?), būtent šis duetas skleidžia nepaprastai malonų kvapą. Jis labai atpalaiduoja gulint vonioje, o išplauti plaukai kvepia visą dieną – kelis kartus sulaukiau klausimo, kokie gi čia kvepalai.

Aišku, ir kaip dušo želė priemonė veikia puikiai, t. y. prausia kūną. Deja, į po medaus sutinkamą Sodium Laureth Sulfate mano oda visada reaguoja gana neigiamai, sausėja ir naudojant dažniau pradeda niežtėti. Greičiausiai dėl to pačio SLS ir plaukai gula ne taip gražiai kaip norėtųsi, o tampa šiek tiek pasišiaušę (nors situacija dar tikrai netampa tokia baisi, kokia kartais būna nuo dar labiau cheminių šampūnų – šiuo atveju efektą sušvelnina, spėju, be medaus, ylang-ylang ir visžalių kiparisų aliejai). 

Visgi dušo želės tikrai nenurašau, o ypatingai ją rekomenduoju naudoti kaip paprasčiausias vonios putas –po ilgos dienos medus ir jazminai tikrai atpalaiduoja. Po vonios belieka šokt į pižamą ir pagriebti gerą knygą.

Rašyti komentarą

© vinilina