L'Oreal Brow Artist Plumper antakių gelis

2016 m. gruodžio 13 d., antradienis

Yra kosmetikos priemonių, kurios tarsi nėra būtinos, o ir papasakoti apie jas sunku, tačiau šios tarsi sustato visą makiažą į vietas ir uždeda paskutinius akcentus. Viena tokių – antakių gelis. Šįkart klaviatūros šviesose: L'Oreal Brow Artist Plumper.

Privalau pradėti nuo to, kad pagaliau kažkas pagalvojo apie šepetėlio formą – L'Oreal priemonės jis pakankamai mažas ir presciziškas.  Dažnai antakių geliuose nervus dirgina tai, kad šepetėlis būna padarytas vos ne tokio pačio dydžio kaip tušo, ir tuomet nudažomi ne tik antakiai, bet ir oda aplink juos. Su L'Oreal geliu nebuvo dar nei vieno tokio liapsuso.

Priemonė pakankamai pigmentuota, todėl ir naudojant ją vieną skirtumas matomas – antakiai tamsiau nudažomi ir šiek tiek užpildomi, taigi, atrodo tankesni ir išraiškingesni. Visgi aš šį gelį naudoju jau užpildžiusi antakius PUPA priemone. Kadangi dabar mano plaukai šiek tiek tamsesni, tai ir antakių priemonės atitinkamai tamsesnės. Tačiau su antakių šešėliais, pieštukais ar geliais problema yra ta, kad jie užpildo odos tarpelius tarp plaukelių, nors plaukelių spalva, būdama šviesesnė, išlieka tokia pati. Už tai, kai perbrauki juos su geliu, šitaip nudažomi ir patys plaukeliai. Skirtumas nėra stulbinantis ir keičiantis gyvenimą, tačiau antakiai įgauna vientisesnį, natūralesnį vaizdą. Be to, L'Oreal gelis užtvirtina ir išlaiko plaukelius vietoje visą dieną.

Problema turbūt yra atspalvių pasirinkimas: yra šviesus, tamsus ir permatomas. Asmeniškai man tamsus atspalvis pataiko tiesiai į dešimtuką, bet, žinoma, taip gali nutikti toli gražu ne visoms. 

Todėl šįkart galbūt siūlyčiau atkreipti dėmesį ne tiek į L'Oreal (nors, jei spalva tiks, tai ir į šią firmą!), bet apskritai į tokį daiktą kaip antakių gelį – ne pirmo būtinumo, tačiau skirtumą tikrai darančią priemonę.

Rašyti komentarą

© vinilina