Kalėdų džiaugsmai

2016 m. gruodžio 25 d., sekmadienis


Visų pirma, žinoma, norisi pasveikinti visus su Kalėdomis! Nors sniego ir nėra, bet užtat bent dangus kiek prasigiedrijo - jau nebeprisimenu, kada mačiau jį žydrą, o ne užklotą pilkomis debesų paklodėmis. Žinoma, visų dar laukia šventiniai pietūs-vakarienės, Hario Poterio maratonai ir pašnekesiai su artimaisiais, tačiau pripažinkime, kad kažkuria dalimi Kalėdų laukiame ir dėl dovanų!

Kadangi esu be proto mėgstanti kišti nosį ne į savo reikalus (jei turėčiau ambicijos, manau, padaryčiau puikią karjerą KK2), mėgstu pasmalsauti, ką gi gavo mano draugai ir pasidžiaugti už juos. Taip pat, nors be galo smagu rinkti ir dovanoti dovanas kitiems, smagu jas gauti ir pačiai - todėl nutariau pasidalinti savo šių metų grožiais. Galbūt kas nors irgi nori pasmalsauti... Be to, šis įrašas bus ir mažas anonsas, kokių apžvalgų galite laukti sausį - juk kaip be su grožiu susijusių smulkmenų.


Įdomu tai, kad sudariusi biudžetinių dovanų idėjų sąrašą, ir mano pačios gautos dovanos buvo labai nebrangios, tačiau kartu jaukios, mielos ir reikalingos. Pirmuoju artėjančių Kalėdų pranašu tapo Le Couvent des Minimes rankinei draugiškas rankų kremo ir lūpų balzamo duetas. Kiek žinau, tai firma, panaši į L'Occitane ir taip pat pardavinėjama C&D Style - bus įdomu susipažinti su nauju prekės ženklu. Kitas duetas - taip pat rankų kremo (tik didesnio) ir šįkart lūpų blizgesio iš UogaUoga

Iš antrosios pusės mane pasiekė Nieko Rimto labai norėtas darbo kalendorius - man jis ypatingas tuo, kad vienai dienai skiriama tik eilutė. Dažniausiai noriu pasižymėti tik porą dalykų, tad visas puslapis man būna per daug, o štai šis variantas labai ekonomiškas, puikiai telpantis į bet kokią rankinę ir, tikiuosi, padėsiantis man pažaboti laiką. Aišku, kur dar visokie šokoladai, kurių didžiuma nuotraukų nepasiekė, arbata, šlepetės-kojinės, vonios burbulas, teleloto bilietai - tokios džiuginančios smulkmės.

Na, o dovana sau tapo paskutinių štrichų nupirkimas sausio pabaigoje laukiančiai kelionei į Taliną - laukiu nesulaukiu to trumpo pabėgimo, tai kas, kad žiema! Na, o dabar leiskite pasmalsauti ir man - tai kas nudžiugino jus šiemet??

P. S. Ir pati pasirūpinau, kad draugas gautų šį tą, susijusio su grožiu / kosmetika - sausį žadu dar vieną vyrišką įrašą!

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.