3 Patarimai Nešiojančioms Akinius

2016 m. gruodžio 9 d., penktadienis


Neseniai teko skaityti straipsnį, kuriame buvo dalinami patarimai merginoms, dėvinčioms akinius. Buvau nustebusi, kad straipsnis buvo absoliutus laiko švaistymas, nesuteikiantis visiškai jokios naudingos informacijos. Taigi, kaip beveik visą gyvenimą dėvinti akinius mergina, nusprendžiau pati parašyti tokio tipo įrašą. Gal ir jūs nešiojate akinius, ir susiduriate su panašiomis problemomis, o gal dabar svarstote įsigyti pirmuosius - kad ir kaip bebūtų, manau, paskaityti bus naudinga, nes akiniai + makiažas turi savų ypatumų.

Fiksacija

Jei paprastai skystą makiažo pagrindą užtvirtinate kompaktine pudra, vietas, kur akiniai liečiasi su oda, reikėtų užfiksuoti dvigubai (ar, jei nefiksuojate, reikėtų apskritai pradėti tai daryti). Dažniausiai tai yra nosies viršus ir, jei akiniai dideli, skruostų viršus. Pastebėjau, kad kai akiniai liečiasi su oda visą dieną, dažniausiai makiažo pagrindas / maskuoklis gerokai nusitrina ir nebeatrodo gerai.

Akių šešėlių bazė

Ir geros kokybės šešėliai taip pat. Jei šešėliai yra prastesnės kokybės ir tam tikra prasme nesukimba su voku, tuomet jų dalelės gali nusėsti ant akinių stiklų. Žinoma, nebūtina investuoti į labai brangius akių šešėlius vien dėl to, tačiau rekomenduoju bent jau įsigyti gerą šešėlių pagrindą.

Panaudok savo akinius

Pirmas ir svarbiausias žingsnis, kai kuriamas makiažas ir po to dėvimi akiniai, yra tinkamų akinių pasirinkimas. Jie turi tikti prie veido bruožų ir kurti harmoniją. Taigi, būkit nuoširdžios pačios sau ir išsirinkit porą, kuri jums tikrai tiktų! Asmeniškai, labai mėgstu Ray Ban tipo akinius, tačiau su jais atrodau tikrai nekaip... Na, ir toliau stenkitės išpešti iš akinių formos viską, ką galite:
  • Jei jie panašūs į maniškius (mažesni ir su juodu rėmu viršuje), galima būti kiek tingesnei ir tenaudoti tik tušą, arba apskritai palikti akis neliestas. Kadangi rėmas yra griežtas ir juodas, jis suteikia akims reikalingos definicijos net nenaudojant makiažo (aišku, nesupraskite klaidingai - niekas nestabdo sukurti kad ir dūminį makiažą).
  • Jei akiniai didesni (cat-eye, ray ban tipo, apvalūs) ir juodi, tuomet verta įsitikinti, ar išlaikomas balansas tarp akių makiažo ir akinių dydžio. Kartais, jei akiniai labai dideli, o, tarkime, blakstienos ir akys šviesos, šios gali atrodyti labai mažos ir blankios. Tušas + tamsesnis pieštukas ar akių pravedimas turėtų viską sustatyti į vietas!
  • Galiausiai, jei akinių rėmeliai yra šviesesni, pavyzdžiui, balti ar smėlio spalvos, na, tai reiškia, kad su makiažu galima daryti ką tik nori - jokių specialių patarimų neturiu. Šviesios spalvos akiniai dažnai įsilieja į bendrą vaizdą ir neatrodo iššaukiamai. Taigi, vakarinis makiažas ar apskritai jokio - manau, vis tiek viskas atrodys puikiai.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.