The Konjac Sponge

2016 m. lapkričio 18 d., penktadienis


Rodosi, pasaulis kuo tolyn, tuo keistyn – dabar su įvairiausio plauko kempinėm ne tik vonią, bet ir veidą galima šveisti. Tokiu stebuklu žada būti The Konjac Sponge.

Tai priemonė, pagaminta iš Konnyaku augalo šaknies – pirmą kartą paėmus ją į rankas, jausmas buvo keistas: viena vertus, kempinėlė lengva kaip plunksna, kita vertus – tvirta kaip akmuo, delne nesuspausi. Visgi sudrėkinus ji tampa minkšta kaip ir kiekviena kempinė. Tad šiek tiek šilto vandens, jei reikia – mėgstamo prausiklio, ir Konjac paruošta naudojimui.

Pati ja tiesiog švelniai, sukamaisiais judesiais trinu ir valau odą. Jausmas neapsakomai malonus, nes gaunasi toks tarsi odos masažas. Taip stimuliuojama kraujotaka ir skatinamas ląstelių atsinaujinimas. Kartu ir labai švelniai eksfolijuojama – sakydama „labai švelniai“ turiu omeny, kad kempinėlė tiks net ir jautriausios odos savininkėms. O štai po procedūros veidas lieka švelnus ir švarus, taip pat naudodama kartu su prausikliu, pašalinu makiažo likučius (iš pradžių makiažą valau su miceliniu vandeniu).

Kasdien naudodama Konjac kempinėlę pastebėjau, kad nebesinori dar atskiros šveitimo procedūros – turbūt ir jūs, ją naudodamos, galėsite mesti lauk atskirus šveitiklius. Oda tapdavo švelni, be jokių šerpetojimų. Nors nesu kosmetologė, darau prielaidą, kad greičiausiai toks kasdieninis šveitimas yra net geresnis ir efektyvesnis nei agresyvesnis kartą ar du per savaitę – veido oda taip netraumuojama ir neišsausinama. Be to, dėka kraujotakos aktyvinimo, greičiau išnykdavo po pabėrimų likusios rausvos dėmelės.

Toliau, inkštirų ir porų valymas. Ši problema nekankina mano visos odos, tik vieną konkrečią zoną – taip, nosį. Ko tik nebandžiau: ir juosteles, ir kaukes, ir prausiklius, niekas didelio skirtumo nepadarydavo. Konjac kempinėlė irgi nepadarė stebuklo per vieną dieną, bet reguliariai naudodama pastebėjau, kad inkštirų gerokai sumažėjo!

Kiek mačiau, ši priemonė siūloma kelių tipų: su įvairiais moliais, skirta jautriai, sausai, riebiai odai ir t. t. Pas mane – paprasčiausias ir originalus variantas. Nepaisant to, Konjac smarkiai rekomenduoju, o jei dar pasirinksite specializuotą, efektas turėtų būti dar geresnis!

Rašyti komentarą

© vinilina