Spalio '16 Pasirinkimai

2016 m. lapkričio 2 d., trečiadienis


Spalis praslinko panašiai kaip ir rugsėjis. Tad vietoje to, kad papasakočiau, ką veikiau, nusprendžiau verčiau trumpai brūkštelti apie įvairius 5 spalio pasirinkimus, lydėjusius visą mėnesį.

Patogumas. Daugiausiai turiu omenyje rūbus – sweather weather man visai patinka. Išsitraukiau iš spintos visus turimus megztinius, ir taip juose skendint prabėgo mėnuo. Paskutinis šiltas debesėlis buvo pirktas tiesiog dėvėtų rūbų parduotuvėje. Kita vertus, apskritai spalis tapo labai ramiu ir patogiu laiku, kai buvo sėdima bibliotekose, geriama kakava ir vis sukant kebabą iš savęs antklodėse.

Knygos. Pastaraisiais metais dideli skaitymo periodai mane ištinka būtent šaltuoju metų laiku – ir dabar knygos tirpsta. Nors, ir vėl didžiam savo liūdesiui, kaži ar išpildysiu savo šių metų tikslą: iš 40 knygų kol kas perskaičiau tik pusę tiek. Visgi, jei įdomus mano progresas ir šiaip mėgstate knygas, dar kartą kviečiu susipažinti Goodreads puslapyje!

Kava. Jau kelis kartus dalinausi savo mėgstamomis kavinėmis, ir turbūt laikas paminėti, kad mylimiausia parduotuvė, kur perku kavą, geriamą namie, yra IKI. Kiek tyrinėjau, jokiame kitame tinkle nėra tokio pasirinkimo: Taste Map, Kavos bankas, Taste of the World... Kviečiu ir jus ten apsidairyti – rasite tikrai daugiau nei Jacobs.

Tinklaraštis. Po praktiškai pusmečio keisto štilio, nenoro, prisivertimo ir tylos tarpų pagaliau grįžo tinklaraščio rašymo džiaugsmas. Taip, galbūt įrašų nėra tiek daug, kiek būdavo anksčiau, bet pamažu įsitraukiu į vėžes. Su nauja energija ir džiaugsmu rašau, planuoju nuotraukas ir gerenuoju idėjas.

Kosmetika. Kaip gi be jos? Sulig rudeniu pradėjau rinktis tamsesnį koloritą ne tik rūbuose, bet ir kosmetikoje – tamsesni nagų lakai, šešėliai, raudoni ar violetiniai lūpų dažai (apie vienus itin sužavėjusius lapkritį tikrai parašysiu)... Ir, žinoma, veido priežiūra. Spalio favoritėmis tapo įvairios veido kaukės, kurios sprendžia ir lengvina daugelį odos problemų.

O kokie buvo jūsų spalio pasirinkimai?

Rašyti komentarą

© vinilina