Rhassoul'o molis

2016 m. lapkričio 30 d., trečiadienis


Išbandžiusi įvairiausias kaukes – vienkartines, nuplėšiamas, popierines – prisotintas veikliųjų medžiagų, gelines ir t. t., turiu pripažinti, kad mano simpatijas visada nusineša molio kaukės. Kadangi molio rūšių yra be galo daug, reikia tik išsirinkti sau tinkamą – tai padarius, šis tikrai gali daryti mažne stebuklus.

Šiame įraše norėčiau daugiau papasakoti apie Rhassoul'o arba Gasulo molį. Tai, kad jis patalpintas Uoga Uoga buteliuke, didelės reikšmės neturi, nes jo galima įsigyti iš įvairiausių vietų, o ingredientas vis tiek tėra tik vienas – tas pats Rhassoul molis. Visgi turiu tarti pagiriamąjį žodį Uoga Uoga pakuotei – dabar ši firma daugumą birių priemonių perpylė į stiklinius buteliukus ir tai tikrai palengvina naudojimą, nes su įvairiais miltelių pavidalo produktais galima pridaryti nemažai netvarkos.

Turbūt geriausiai Gasulo molis žinomas už savybę absorbuoti nešvarumus. Jį galima naudoti ne tik kaip kaukę, tačiau ir kaip prausiklį veidui bei vietoje šampūno plaukams. Pastarosios galimybės netikrinau – per daug bijau palikti molio gabalų plaukuose ir dar sugadinti vamzdžius. Tačiau kaip prausiklis ir kaukė molis tarnauja puikiai.


Manau, geriausiai jis tiktų riebios, mišrios ir beriamos odos savininkėms. Naudojant kaip prausiklį, Rhassoul puikiai pribaigia makiažo likučius arba tiesiog valo odą nuo kasdieninio purvo. Tiesa, man jis abiejais naudojimo būdais (jei maišau tik su vandeniu ar hidrolatu) šiek tiek sausina odą ir norisi riebesnio kremo. Tačiau problema lengvai išsprendžiama vietoje vandens molį sumaišius su aliejumi, medumi ar pan. Tuomet oda ne tik valoma, bet ir maitinama – po naudojimo paliekama itin švelni. O naudojant savaitė iš savaitės, bent šiek tiek sukontroliuojamas ir perteklinis riebalų išsiskyrimas.

Aišku, kadangi esu siaubingo masto tinginė, nenaudoju molio kasdien ir dažniausiai prisimenu, kai užklumpa bėrimas (ypač prieš tas ypatingas dienas). Tačiau tada ir įvertinu visą Gasulo naudą – susiėmus už galvos, galvodama, kaip išvis reikės kur nors kitą dieną eiti, užsidėjus šią kaukę ryte vaizdas būna kur kas geresnis. Žinoma, ne magiškas – per vieną naktį molis neišnaikins visų spuogų ir nesuteiks lygios odos, tačiau skirtumas akivaizdus: spuogeliai sumažėję, dėmelės kiek šviesesnės, oda nebe tokia užsiteršusi.

Verdiktas? Išbandyti verta, o aš tikrai priemonę kartosiu.

Rašyti komentarą

© vinilina