RASA veido kremas su dvigubu maitinimo efektu

2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis


BIOK laboratorijos gaminiai man visada palieka tokį vidutinybės įspūdį – nieko labai blogo, bet ir nieko labai gero. Analogišką nuomonę susidariau apie Rasa veido kremą su dvigubu maitinimo efektu.

Teisybės dėlei, Rasa sudėjo į jį viską, ką galima geriausio, kad priemonė vis tiek tekainuotų €7. Buteliukas gal ir nėra elegancijos viršūnė, bet Rasa sugebėjo padaryti tai, ko net dievinamas MAC dažnai nesugeba – įdėti dozatorių. Praktiška. Be proto reikalinga ir dažnai pasigendama. Iš dozatoriaus išspaustas kremas – sunkios, baltos konsistencijos, šiek tiek kvepiantis migdolais.

Deja, sunkumo jausmas neišnyksta ir jį užtepus ant veido, todėl geriausiai kremas tiks naudoti naktį. Lėtai geriasi, o ir susigėręs palieka odą rieboką. Aišku, šis kremas skirtas sausai / normaliai veido odai, tad gali būti, kad sausiaodėms kremas susigertų iki paskutinės dalelės ir nepaliktų jokios nemalonios plėvelės. Arba paliktų, bet ši būtų maloni.


Žvelgiant į ingredientus, yra šis tas tikrai naudingo bei pasidaro aišku, kas kaltas dėl sunkios konsistencijos: migdolų ir arganų aliejai, glicerinas, kakavmedžio sėklų sviestas, trigliceridai odą saugos ir maitins. 

Kalbant apie poveikį, na, reikšmingų pokyčių odos būklėje naudojant šį kremą nepastebėjau. Kita vertus, pablogėjimo irgi nebuvo. Taigi, šis maitinamąjį kremą rekomenduočiau, jei jūsų oda jau yra pakankamai neblogos kondicijos, ir siekiate ją tokios išlaikyti, arba patiriate išsausėjimą, be to, ieškote biudžetinio priemonės varianto. Tik stebuklingo efekto nesitikėkite.

Rašyti komentarą

© vinilina