PUPA I'm Matt lūpų fluidai

2016 m. spalio 4 d., antradienis


Atrodo, matiniai lūpų dažai nesitraukia iš tendencijų viršūnės. Kita vertus – nieko stebėtino. Ryšku, patogu, ilgalaikiška. Priešingai nei blizgesiai, matiniai lūpų dažai nepabėgs iš lūpų kampučių ar taip lengvai nenusitrins valgant. Ilgokai ieškojau to tobulo matinių lūpų dažų varianto, kuris gerai atrodytų, siūlytų patrauklų spalvų koloritą ir, svarbiausia, nesausintų lūpų. Turbūt drąsiai galiu pareikšti, kad radau – tai PUPA I'm Matt Lip Fluids.


Iki šiol stebiuosi savimi, kad taip ilgai neatkreipiau dėmesio į PUPA prekės ženklą – jau antras produktas taip maloniai stebina ir patinka, kad dairausi į vis daugiau ir daugiau priemonių. Grįžtant prie fluidų, mano kosmetinėje šiuo metu sukiojasi trys atspalviai: vienas neutralus (11) ir du raudoni – šviesesnis (51) ir tamsesnis (52). Tiesa, mielai susipirkčiau visas spalvas. Galbūt kada nors taip ir padarysiu.

Pakuotė maloni akiai, elegantiškos metalo spalvos, be to, funkcionali – gali aiškiai matyti spalvas. Deja, bėgui laikant braižosi, tačiau juk viskas negali būti tobula. Turi patogų, blizgesiam būdingą aplikatorių – asmeniškai man jis leidžia siekti didesnio presciziškumo nei leistų įprastas lūpdažis.


Pigmentas sodrus tiek, kad užtenka vos vieno sluoksnio ir lūpos tampa pilnai padažytos: matinės ir ryškios. Ir tokios laikosi visą dieną, nebent, žinoma, yra valgoma arba geriama. Neutrali spalva, kaip tokioms ir būdinga, trinasi lėtai ir realiai net nereikalauja atnaujinimo, nes labai pamažu dingdama palieka ant lūpų švelnų atspalvį. Raudonos spalvos jau, aišku, reikalauja tobulumo, tad ketinant pietauti lūpdažį su savimi nešiotis patartina.

Dar pridursiu, kad man, asmeniškai, lūpų visiškai nesausina, o ir apskritai nesijaučia, kad kas nors ant jų būtų. Trumpai tariant, šiuo metu tai patys mėgstamiausi lūpdažiai – norėčiau tik, kad išleistų dar kelis neutralius atspalvius, nes šiuo metu daugiau yra ryškių, plius, neutralūs yra labiau į rožinę pusę... Visgi kol kas rankos tiesiasi prie PUPA kasdien.

1 komentaras

© vinilina