OOTD: Senos plytos

2016 m. lapkričio 8 d., antradienis


Kai galvoju apie Lietuvą, suvokiu, kad gyvenu iš tikro labai neblogoje šalyje. Nenuklystant į gilesnius apmąstymus, vienas iš faktorių, dėl kurių džiugu, yra lietuviai kūrėjai – muzikos, mados, aksesuarų, įvairių projektų, verslų, galiausiai, kosmetikos – ko tik nori. Ir štai grįžus namo į Kėdainius, mamos spintoje atkasiau dar vieną perlą – Utenos trikotažo suknelę (galvoje skamba Telebimbam daina apie mamos suknelę).

Tokia jauki, rudeniška, malonios medžiagos ir fantastiško silueto, o dar kišenės! Absoliuti meilė iš pirmo užsivilkimo. Žinoma, turbūt elementariausias jos derinimas būtų buvęs su elegantiško stiliaus bateliais ar aulinukais su kulnu, tačiau norėjosi kiek pamaištauti, tad išsitraukiau iš spintos (irgi mamos) jau nežinia kelintus metus skaičiuojančius kareiviškus aulinius. Ir tai tik įrodo, kad pagrindinių drabužių švarios formos ir spalvos yra raktas į universalumą, nes tuomet įvaizdį nulemia aksesuarai, kurių pasirinkimas kaskart bus vis kitoks - juos kur kas lengviau įsigyti ir keisti. O drabužio klasika išliks.

Dar kalbant apie lietuvius kūrėjus ir verslą – pagrindinis užsiėmimas Kėdainiuose paauglystėje būdavo gatvių trynimas. Tai ką veikiam?Ai, tai einam pasivaikščiot... Smagu, kad kažkas sumąstė mieste atidaryti specializuotą kavinę, kurioje galima rasti ne ką mažiau kokybiškos kavos nei Vilniuje. Tad, jei kada nuspręsite užmesti akį į išties nuostabų Kėdainių senamiestį, rekomenduoju užsukti ir į Kavamaniją.

2 komentarai

  1. Graži :)) Prieš kelis metus esu turėjusi Utenos trikotažo suknelę - panašaus silueto, taip pat su kišenėmis, tik juoda ir su kapišonu. Nešiojau tol, kol visiškai sunešiojau, nes tokia maloni ir praktiška!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai, labai mėgstu sukneles ir labai labai mėgstu patogumą! :)) O dar su tamsiom pėdkelnėm, tai išvis jėga. Galvoju va, kaip čia vasarą elgtis, kad patogu būtų..

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina