Naturtint Colour Fixing šampūnas ir kondicionierius

2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis


Neseniai rašiau, kad dažiau plaukus, ir gana plačiai aprašiau naudotus Naturtint plaukų dažus. Tačiau po dažymo neretai susiduriama su kita problema – kaip išlaikyti esamą plaukų spalvą? Jos blukimui įtakos gali turėti nemažai veiksnių, ir vienas jų – netinkamas šampūnas ir apskritai plaukų priežiūros priemonės. Patikėkite, žinau, kokių kurioziškų situacijų gali sukelti vien netinkamai parinktas šampūnas. Kai buvau jaunesnė, gal devintoje klasėje, nudažius plaukus tamsesne ruda spalva, ėmiau naudoti paprasčiausią Garnier šampūną, dar ir skirtą blondinėms. Anuomet nesidomėjau nei sudėtimi, nei poveikiu, tad pamaniau, koks gi skirtumas – kuo jau ypatingas gali būti šampūnas, kad būtų skirtas tik blondinėms? Na, rezultatas buvo toks, kad galiausiai ėmiau vaikščioti ne su tamsiai, o su labai šviesiai, beveik šiaudų spalvos rudumo plaukais.

Žodžiu, pamoka tada buvo išmokta, ir nuo to laiko šampūnui bei kondicionieriui ėmiau skirti daugiau dėmesio. Todėl po šio dažymo ėmiau naudoti tos pačios linijos Naturtint spalvą išlaikantį šampūną ir ją fiksuojantį apsauginį kondicionierių. Labai patiko pakuotė ir kiekis – paprastai šampūną užbaigiu pirmą ir tuomet suku galvą, ką gi daryti su kondicionieriaus likučiu, o čia 400ml šampūno ir 150ml kondicionieriaus, rodosi, sudarys puikų duetą. Dozatoriai labai patogūs: kadangi šampūnas gana skystas, jį bus nesunku išspausti ir kai baiginėsis, o kondicionierius, esantis tirštesnis, jau iškart būna subėgęs prie antgalio. Gal tik norėtųsi, kad ir kondicionieriaus pakuotė būtų permatoma – taip būtų lengviau matyti, kiek liko abiejų priemonių. Na, o dabar šiek tiek atskirai apie kiekvieną priemonę.

Spalvą išlaikantis šampūnas (11,22). Buvau maloniai nustebinta, kad nors šampūnas labai gerai plauna plaukus ir putoja, visi šias funkcijas atliekantys ingredientai yra visiškai saugūs. Paprastai natūralūs šampūnai labai silpnai arba visai neputoja, o putojantys sudėtyje turi pilna kenksmingų ingredientų. Taip pat šioje priemonėje yra ir plaukus minkštinančių komponentų. Citrinų vanduo turėtų maitinti ir stiprinti plaukus, levandų vanduo raminti ir drėkinti galvos odą, o saulėgrąžų vanduo – užfiksuoti spalvą. Kalbant apie poveikį, esu juo labai patenkinta: plaukai būna visiškai išplauti, nesipučia, bet ir nepraranda apimties, tampa minkštesni, be to, nepastebėjau jokio spalvos blukimo!


 
Spalvą fiksuojantis apsauginis kondicionierius (9,85). Vėlgi be galo džiugu, kad sudėtis yra absoliučiai saugi. Bene vertingiausias ingredientas – sviestmedžių aliejus, kuris drėkina, apsaugo ir maitina plaukus. Kadangi kondicionierius papildo šampūną, galima rasti tų pačių citrinų, levandų ir saulėgrąžų vandens – šie turėtų stiprinti plaukus ir suteikti jiems blizgesio. Tikiu, kad ir kondicionierius prisideda prie plaukų spalvos išsaugojimo. Na, o šiaip priemonė atlieka tai, ką ir turėtų: plaukai tampa švelnesni, pamaitinti ir nesišiaušia.

Verdiktas. Turiu pripažinti, kad tai vienas geriausių mano bandytų natūralaus šampūno ir kondicionieriaus duetų – rekomenduočiau jį, net jei ir nedažote plaukų. Na, o tai, kad priemonės ne tik plauna, saugo, maitina, suteikia plaukams blizgesio, bet ir išsaugo spalvą, tik sustiprina sprendimą rekomenduoju.

Rašyti komentarą

© vinilina