LUSH Prausiklis 9 to 5

2016 m. lapkričio 25 d., penktadienis


Kuo toliau, tuo mažiau mano kosmetinėje pasitaiko nusivylimų - išmokau atidžiai rinktis ir gerai pagalvoti, ar man daikto reikia, o tik tada pirkti. Visgi nuo liapsusų, matyt, nesame apsaugota nė viena. Taip ir dabar suku galvą, kur čia geriau sunaudojus LUSH prausiklį "9 to 5"...

Nežinau, kur buvo mano galva, kad tuomet nepatikrinau sudėties, nes ji tikrai nespindi. Pradedant nuo to, kad gale rikiuojasi dviejų rūšių parabenai ir cetearilo alkoholis, kuris, nors ir saugus, gali dirginti odą ir kimšti poras, baigiant dar keliais odą erzinančiais ingredientais. Nemanau, kad sudėtyje esantys ylang ylang ir migdolų aliejai atperka šiuos trūkumus - turbūt geriau nusipirkti tiesiog paprasto migdolų aliejaus.


Nepaisant sudėties, ir praktinis šios priemonės panaudojimas nežavi. Pienelio tipo priemonė nei įveikia makiažo, nei apskritai tinka veido valymui, nes palieka tokią nemalonią tarsi plėvelę, kurią norisi pašalinti micelinio vandens diskeliu (vanduo nepadeda). Produktas nėra skalsus ir turi labai keistą kvapą - kaži, ar jam apibūdinti panaudočiau žodį "malonus". Pliusą uždėčiau tik pakuotei, tačiau kas iš jos, kai produktas viduje - visiškai nieko gero.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.