Collection Lasting Perfection Concealer

2016 m. lapkričio 15 d., antradienis


Turbūt jau geras pusmetis, kaip beveik visiškai nebenaudoju maskuoklių. Veido odos kondicija itin pagerėjo, tad dažniausiai užtenka sluoksnio pudros, o jei kas, tiesiog truputį ją pasluoksniuoju probleminėse vietose. Atpratau maskuoti ir paakius. Ne todėl, kad juodos nemigos duobės po akimis išnyko, bet jos kažkaip ėmė nebetrukdyti.

Tačiau pastaruoju metu, jei tik reikia nulėkti į paskaitą ar trumpam į miestą, pradėjau naudoti itin lengvo maskavimo pudrą. Ją sluoksniuojant nieko gero neišeina, tad prisiminiau jau senokai turimą, bet užmestą Collection Lasting Perfection Concealer. Keistoka, bet yra firmų, kurias žinai, bet žinai dėl vieno vienintelio produkto. Ir viskas. Taip man atsitiko ir su Collection – firmą žinau tik iš nesuskaičiuojamų gerų atsiliepimų apie jos maskuoklį. Vos kartą ar du esu girdėjusi minint kažkokius kitus produktus.

Ir visgi internetai aušina burnas ne veltui – Collection yra geriausias atrastas biudžetinis maskuoklis. Be konkurencijos. Aišku, pakuotė nėra aštriausias peilis stalčiuje, nes, kaip matosi iš nuotraukų, užrašai jau buvo bepradėję trintis, o šiuo metu jų išvis nebėra nė kvapo. Tačiau visa kita yra mažne tobula. Mano atspalvis Fair 1 yra pats šviesiausias ir tarsi sutvertas tradicinei lietuviškai odai. Retai užmatysi lentynose tokią šviesią priemonę. Be to, ir aplikatorius pakankamai patogus – priemonės kiekį lengva valdyti ir dozuoti

Konsistencija pakankamai tiršta, todėl maskuoklis, kaip jam ir priklauso, maskuoja viską. Neperdedu. Užtat jį taip visi ir dievina. Spuogai, juodi paakiai – kas tik nori. Dings. Gal dėl tirštumo jį šiek tiek sunkoka išsklaidyti, tačiau kiek pasėdėjus puikiai susilieja su oda. Nors ir ne high-end priemonė, visgi išlieka ilgai, tik į dienos pabaigą pradeda truputį trintis.

Vienintelis tikrai bjaurus minusas – Collection firma neprekiaujama Lietuvoje. Pati maskuoklį gavau per draugės draugę, kuri lankėsi Anglijoje. O šiaip, deja, teks naršyti internetines parduotuves. Bet dėl šio mažo stebuklo, svarus pavertus į eurus, kainuojančio apie 7, verta vargti.

Rašyti komentarą

© vinilina