Vyro nuotykiai kosmetikos skyriuje

2016 m. spalio 30 d., sekmadienis


Disclaimer: Kai Živilės vaikinas parašė kelias apžvalgas apie vyrišką kosmetiką, pagalvojau, kad jos tikrai pasiutusiai smagios. Ir kad gal reikėtų idėją truputį pakopijuoti (tikiuosi, supykta nebus). Na, o maniškiam vaikinui gyvenant su kosmetikos maniake ganėtinai sunku ir pačiam neįsitraukti į šį reikalą. Ypač, kai ji kurį vakarą ima ir užteplioja veido kaukę ant kaktos. Taigi, daviau Skirmantui laisvę - fotografuoti, bandyti, rašyti.

P. S. Jei patiks, dar kelias rašliavas galite rasti http://kniezha.blogspot.lt/
________________________________________________

Tikri vyrai kosmetikos nenaudoja, nes ką čia save tepliosi kažkokiomis nesąmonėmis. Dar tikri vyrai vairuoja Passatą, valgo bulves su viskuo ir moka iškepti šašlą. Ir dar išlenkia porą Extros vakare, prie televizoriaus. Nes nusikali per dieną, žinai. Yra vienas toks puslapis Facebooke, kuriame rasite šios temos išplėtojimą, o mes eikime toliau ir aptarkime, kaip aš pradėjau rūpintis savo oda.

Tiesą sakant, losjonas po skutimosi gali būti priskirtas kosmetikai, todėl teigti, kad vyrai nenaudoja jokių preparatų būtų neteisinga ir neišmintinga. Tenka pripažinti, kad pereinamieji sezonai mano odos būklei yra peilis - ji išsausėja, pradeda pleiskanoti, pasidaro šiurkšti ir įsitempusi. Tai labiausiai pastebima ankstyvą pavasarį, kai baigiasi žiema, tačiau dar nėra nei šviežių daržovių, kurios suteiktų reikalingų mikroelementų, ir dienos dar per trumpos gerai savijautai. Tada kasdien atrodau lyg miegantis po 4-5 valandas, o visas likusias praspoksantis į kompiuterio ekraną - juodi paakiai efektą tik sustiprina. Todėl nusprendžiau išbandyti veido kremą, kuris šiek tiek atkurtų odos būklę.

Pirmas bandymas ir kodėl svarbu ne skaičiai

Kaip rinktis odos priežiūros priemonę, kai neturi nė menkiausio supratimo apie sudedamąsias dalis ir jų poveikį organizmui? Tikriausiai, lemia brand'o žinomumas, matomumas ir, žinoma, kainos langelis. Čia pirmieji veiksniai. Tada, manyčiau, egzistuoja antrasis lygmuo, kur svarstomi tokie klausimai kaip "koks mano odos tipas" ir "kokias problemas priemonė turėtų spręsti". Galiausiai, trečiajame lygmenyje kalbama ekspertiškai ir svarstoma apie sudedamąsias dalis, priemonės suderinamumą, pasekmes ir kitus įsigilinimo ir patirties reikalaujančius dalykus.

Todėl griebiau L'Oreal. Žinomas brand'as, kuriam kaip tik acija, siūlantis ne losjoną po skutimosi, o būtent kremą (beje, dažnai tenka pastebėti, jog šios kategorijos suplakamos - teko paieškoti, kol radau būtent veido kremą, o ne after-shave dalykus). Dar galėjau identifikuoti problemas, kurias norėjau išspręsti: sausa oda, nuovargis ir jo ženklai (pajuodę paakiai), įtampa. Pasirinkau MenExpertHydraEnergetic kremą. Kitas L'Oreal siūlomas produktas - HydraSensitive - buvo atmestas. Deja, vėliau supratau, kad per skubiai priėmiau sprendimą ir štai kodėl.

Pastarasis variantas skirtas jautriai odai - į šį savo odos parametrą numojau ranka, o jis pasirodė esąs svarbiausias. Būtent odos jautrumas trukdė pajusti visą malonumą, į kurį turėtų suteikti veido kremas - atsigavimą, atpalaidavimo pojūtį ir pan. Naudojant kremą, veidas užkaisdavo: sako, tai neigiamas požymis, nes oda atmeta vartojamą priemonę. Nuovargio ženklai sumažėjo, bet sumažėjimas vyko maždaug taip. Jei yra siena, kurią niokoja vandalai su grafičiais, tai arba tu sugauni vandalus ir sutvarkai sieną, arba tik sutvarkai sieną. Arba tu sprendi juodų paakių problemą gaivindamas odą, arba maskuoji problemą. Man atrodo, L'Oreal priemonės tik maskavo juodus paakius, o oda, deja, liko tokia pat sausa ir įsitempusi.


Alternatyvos rudens sezonui ir naujas nuotykis

Kadangi, kaip jau supratote, rudenį pasirikau ruošdamasis gaivinti savo odą, nes ruduo - taip pat pereinamasis sezonas, kurio metu oda įsitempia ir pavargsta. Šįsyk priežastys man pačiam ne iki galo aiškios, bet aišku viena: nusprendžiau išbandyti natūralią Uoga Uoga kosmetiką. Vėlgi, variantų pasirinkimas skurdus, nes tikri vyrai kosmetikos juk nenaudoja: arba riebiai odai, arba sausai ir vidutinei. Antrąjį variantą "Nuotykių ieškotojas" ir pasirinkau.

Apie sudėtį kalbėti neverta, nes nieko neišmanau apie tai. Tačiau, sako, kad gerokai natūraliau, nei mano anksčiau vartotas produktas. Bet, tiesą sakant, ir kosmetikos kokybė visiškai kita. Užsitepus ant odos, jokio nemalonaus kaitinimo jausmo, veikiau jauti, kaip oda atsipalaiduoja, kaip ji maitinama.

Dabar, kai rašau šį tekstą, kremo nenaudojau jau daugiau nei 17h. Oda neišsausėjusi, švelnesnė, o juodi paakiai ne tokie ryškūs. Kitaip tariant, kremas sprendžia problemą, vietoj to, kad tiesiog maskuotų jos padarinius. Dar daugiau. Atmetant visus naudingus sveikatai parametrus, kremo buteliukas nuostabus. Monochromatinis dizainas ir nuostabiai elegantiškas tekstukas, skirtas pristatyti kremą. Net ir tokios smulkmenos komunikuoja priemonės kokybę, kurią vėliau patvirtino rytinis ir vakarinis ritualai pastarąsias dvi savaites.

1 komentaras

  1. Kokia puiki idėja :D Maniškit taip gražiai neparašytų :D gal reikės pakalbinti ir man jį, labai smagiai susiskaitė :D

    https://juodaplunksna.com

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina. Design by FCD.