OOD: Balansas

2016 m. spalio 25 d., antradienis


Nebemėgstu pirkti drabužių realiose parduotuvėse – ten tikrai siaučia deficitas. Kad ir ko beieškočiau: suknelės, kelnių, batų, niekada nerandu ir dažniausiai išsirenku tiesiog ką nors, kad pasibaigtų galvos skausmas. Panašiai atsitiko ir su šituo Zara paltu. Norėjau ko nors tamsaus ir neutralaus, kaip beveik visas mano garderobas (jei galėčiau, turbūt apskritai pati sulįsčiau į juodą spalvą), bet net normalaus juodo palto buvo neįmanoma rasti. Kadangi apsipirkinėjau su mama, ji primygtinai siūlė imti šitą ryškų mėtinės spalvos daiktą. Ilgai abejojau ir vis dar abejoju – tinka jis man ar ne? Visgi iš aplinkinių jis susilaukia nemažai komplimentų. Ir kai eilinį kartą keikiu rudenį su visomis jo darganomis, šviesus taškelis gatvėje galbūt jas kiek praskaidrina.

Kai paskutinį kartą rašiau įrašą, susijusį su apranga, minėjau patogumą – apart kuprinės, pastarojo favoritais tapo golfai ir sportbačiai. Dėl golfų a.k.a megztinių aukštu kaklu – nekenčiau jų visą savo gyvenimą, bet pasaulio mada damušė ir mane. Pasirodo, tereikėjo atrasti savąjį variantą (pavogiau iš tėčio). Na, o nauja mėgstamiausia avalyne tapo New Balance sportbačiai. Kurį laiką balansavusi tarp Nike ir New Balance, kaip matote, pasirinkau pastaruosius, ir kol kas nesigailiu – be proto patogūs!

Dar labai patogiai rudenį verčia jaustis knygos ir jų pasauliai, kurie darosi kur kas mielesni už realybę. Tam atspindėti pasirinkau vieną gražiausių, mažiausių ir jaukiausių Vilniaus gatvių – Literatų.

O kokie jūsų patogumo simboliai?


3 komentarai

 1. Tikrai tinka! Nors aišku svarbiausia, jog pati gerai jaustumeisi :)

  Aš, kaip ir tu, labiausiai savo kailyje esu vilkėdama tamsius, juodus, tamsiai mėlynus rūbus :D nors kai žiūriu į kitų aprangas ir matau ryškias spalvas vis pagalvoju, jog reikėtų įnešti daugiau spalvų į spintą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui! Požiūris dėl spalvų tikrai sutampa. :D Bet, nors po įrašu nepakomentavau, visgi noriu pasakyti, kad ir tavo militaristinis paltas labai fainas!

   Panaikinti

© vinilina