Maybelline Studio Lasting Drama gelinis pravedimas

2016 m. spalio 16 d., sekmadienis


Net ir kosmetikos pasaulyje egzistuoja žodis klasika – priemonės, nenykstančios iš lentynų metų metus, sukaupusios tūkstančius gerų atsiliepimų ir rekomenduojamos iš lūpų į lūpas. Dažniausiai – iš pigesnės kainų kategorijos. Vienas tokių produktų yra ir Maybelline gelinis akių pravedimas Studio Lasting Drama Gel Eyeliner.

Turiu pripažinti, kad iš visų pravedimų tipų (flomasterio, skysto ir gelinio) man gelinis yra lengviausiai suvaldomas, su juo pasiekiu didžiausią presciziškumą ir gražiausią rezultatą. Truputį svarsčiau, rinktis Maybelline ar investuoti į brangesnį Clinique, tačiau smalsumas nugalėjo – ar išties pigesnis daiktas gali būti toks geras?


Atsakymas: o taip. Nors gal tai neturėtų stebinti – tarp drugstore tipo kosmetikos, nors ji ir gerokai pigesnė, tikrai neretai pasitaiko tikrų perlų. Toks yra ir šis gelinis pravedimas. Iš pažiūros net neįtartum, kad tai Maybelline – matinis stiklas ir pilkas dangtelis ant kosmetinio staliuko žiūrisi gražiai ir tik vos matomas užrašas leidžia sužinoti, kokia tai firma. Nustebino šepetėlis – tinkamas ne tik naudojimui iš bėdos, bet ir apskritai kasdien. Jis kol kas man leido išgauti įvairiaus storumo ir lenktumo linijas -–strėlyčių nesugadinau nei karto. Be to, plaunant neprarado formos. Tik kempinėlės, skirtos sklaidymui, nebandžiau, nes nesu didelė juodo dūminio makiažo gerbėja. Tačiau turiu sutikti, kad daiktas gali būti naudingas.

Kalbant apie patį produktą – konsistencija puikaus vidutiniško tirštumo, o spalva juoda kaip smala ir itin geros pigmentacijos. Būtent dėl spalvos kiek jaudinausi, nes esu turėjusi pravedimų, kurių spalva linko greičiau į pilką nei juodą atspalvį. Po 4 mėnesių naudojimo produktas nei kiek neuždžiuvo, nekalbant apie tai, kad jo nelabai ir pamažėjo: priemonė skalsi. Žodžiu, sakyčiau, kad šis gelinis pravedimas vertas net daugiau €10 – jei kaip tik vieno ieškote, rekomenduoju.

Rašyti komentarą

© vinilina