LUSH Copperhead kietas šampūnas

2016 m. spalio 23 d., sekmadienis


Nors LUSH parduotuvė Lietuvoje, deja, užsidarė, visgi mano vonioje dar yra likę keli šios firmos produktai. Jei kada pavyks aplankyti LUSH užsienyje, ypatingai rekomenduoju atkreipti dėmesį į vieną priemonę ir nepagailėti jai pinigų – kietam šampūnui.

Iš pradžių buvau labai skeptiškai nusiteikusi – kaip gali toks keistas daiktas išplauti plaukus? Ar jis putos? Tačiau naudotis šia plytele buvo stebėtinai paprasta. Ją paėmus paprasčiausiai tereikia pamasažuoti galvą ir priemonė akimirksniu suputoja, na, o tuomet belieka įprastai trinkti plaukus.

Tokios plytelės gali būti tikras išsigelbėjimas kelionių metu, taip pat, kai reikia pasiimti tik rankinį bagažą – iškart susitaupo skysčių. Tiesa, patarčiau įsigyti ir LUSH parduodamą indelį tokiam šampūnui, nes visgi jis, nesaugomas sandariame indelyje, pradeda skilti ir byrėti. Smagu, kad pilnai plaukų priežiūrai LUSH siūlo ir tokios pat formos kondicionierių.

Žinoma, užmečiau akį ir į sudėtį. O ten – daugybė gerų ir naudingų ingredientų: raudonoji henna suteikia plaukams žvilgesio (nesijaudinkit, nedažo), kakavos sviestas juos minkština, o kavos ekstraktas lyg ir turėtų pabudinti.

Na, nežinau, ar tai dėl kavos ekstrakto, bet bent jau geras dušas tikrai išbudina. O kalbant apie poveikį, jis iš tikrųjų yra. Plaukai ne tik išplauti, bet ir tampa glotnesni, labiau žvilgantys kartu neprarandant purumo ir nesišiaušiant – būtent tokio efekto ieškau kiekviename šampūne.

Pasak LUSH, šampūno turėtų užtekti apie 60 kartų – savo plovimų neskaičiavau, bet atrodo, kad panašiai ir turėtų būti. Taigi, šampūną labai rekomenduoju (maniškis – Copperhead) – tereikia išsirinkti sau tinkamą. O pati, jei tik kada rasiu LUSH parduotuvę, tikrai nusipirksiu dar kelis kietus egzempliorius.

Rašyti komentarą

© vinilina