KIKO Finish Line lūpų kreidelė

2016 m. spalio 18 d., antradienis


Žinai, kad draugė tave pažįsta, kai gimtadieniui dovanų gauni lūpdažį. Matinį. Raudoną. Kai pastarąjį kartą į mano rankas pateko KIKO lūpdažis, buvau maloniai nustebinta. Geros kokybės tikėjausi ir šįkart – laimei, Finish Line Lipstick nenuvylė.

03 Deep Red – tikras femme fatale, itin sodrios raudonos atspalvis. Kažkodėl būtent į šį lūpdažį tiesiasi pirštai kiekvieną kartą, kai reikia vakare kur nors išeiti – į pasimatymą, į gimtadienį, į renginį... Spalva tikrai labai pigmentuota ir jokio sluoksniavimo nereikalauja. Ant lūpų matomas vaizdas pasiektas apvedus lūpas vos vieną kartą. Formulė itin kreminė, tačiau niekur neslidinėja, o taip pat neišdžiūva, netraukia ir nesausina lūpų. Visgi išlieka matinė.


Valgant ar geriant spalva kiek apsitrina, tačiau patogi kulkos formos pakuotė leidžia lūpdažį nešiotis visur ir nesunkiai spalvą atnaujinti. Aišku, kaži kokio stebuklo tikėtis iš pakuotės nereikia – KIKO garsėja kaip puikiai kainą su kokybe derinanti firma, taigi, pakuotė braižosi, bet yra gana funkcionali ir reprezentuoja spalvą. Galbūt vieninteliu priemonės minusu galėtų tapti tai, jog ilgainiui patogi pačio dažo forma nuo dažymo pasikeičia ir būtina rasti derantį lūpų pieštuką – su lūpdažiu gražiai apvesti lūpų kontūrus tampa sunkiai įmanoma.

Apie KIKO produktus teko girdėti įvairių atsiliepimų, tačiau vėl įsitikinu, kad ką jau ką, o lūpoms skirtas priemones išbandyti tikrai verta.

Rašyti komentarą

© vinilina