Invisibobble: To be or nude to be?

2016 m. spalio 11 d., antradienis


Turiu daug plaukų. Sakydama daug turiu omeny DAUG. Mielai pusę jų kam nors atiduočiau. Tai reiškia, kad juos sunku sutramdyti ir toli gražu ne viskas įtinka – pradedant šampūnais, baigiant plaukų šepečiais. Apie gumeles apskritai nekalbu – per pusmetį radusi vieną, kuri išlaiko visus plaukus, saugau kaip savo akį ir nešioju iki trūkimo. Visgi tradicinės gumytės iš esmės kenkia plaukams, stipriai verždamos: vėliau jie greičiau lūžta ir šakojasi. Negana to, išsileidus plaukus, juose lieka keistos bangos.

Rodėsi, viską turi pakeisti kas trečios merginos plaukuose arba ant rankos vietoje apyrankės nešiojamos matomos Invisibobble gumytės. Neįprastas, telefono laido formos išradimas iš pradžių atrodo įtartinas. Tačiau lyg ir nieko negali prikišti – dizainas ir spalvos traukia akį. Gumyčių galima rasti nuo ryškių iki pastelinių, tamsių ar neutralių spalvų – kiekviena išsirinks. 


Kalbant apie funkcionalumą, na, galutinė nuomonė nėra 100% teigiama. Labiausiai turbūt patiko tai, kad Invisibobble išties nepalieka jokių plauko deformacijų – susirišus uodegą ir ją išsileidus ševeliūra lieka tokia pat tiesi. Vadinasi, plaukams, jei ne visai nekenkiama, tai bent tikrai mažiau.

Kitas svarbus ir paskutinis kriterijus (na, kiek gi reikalavimų gali būti gumytei?) – ar plaukai išlaikomi vietoje? Štai čia ir iškyla problema. Lyg ir taip, bent pirmas pora valandų. Tačiau po to surišimas tarsi ima slysti, pešiotis, praranda formą ir t. t. O tikrai žinau, nes pati turiu, kad egzistuoja gumytės, surišimą išlaikančios visą dieną.

Kita vertus, problema gali slypėti tikrai nežmoniškame mano plaukų kiekyje. Kiek girdėjau, Invisibobble išleido būtent specialių variantą vešlių plaukų savininkėms – manau, ateityje vertės jį išbandyti. Nepaisant pačios patirties, produktą rekomenduoju, jei turite plonus, normalius ar kiek storesnius plaukus, bet ne šieno kupetą – tikėtina, kad plaukus gumelė puikiai laikys. Kaip matau, ji kokybiškai pagaminta: dar nei viena iš 3 gumelių, gaunamų už ~€5, netrūko. Ir katė nesugebėjo sugraužti!

Rašyti komentarą

© vinilina