Yase Cosmetics serumas ir dieninis kremas

2016 m. rugsėjo 19 d., pirmadienis


Prieš kurį laiką gavau laišką nuo Yase Cosmetics – anksčiau visiškai negirdėtos firmos. Žinoma, smalsumo vedina sutikau išbandyti jų serumą ir dieninį kremą. Yase Cosmetics – kaimyninėje Lenkijoje įkurta firma, besispecializuojanti natūralioje kosmetikoje, konkrečiai – veido odos priežiūroje. Teigiama, kad priemonėse nebus rasta jokių blogųjų ingredientų, tokių kaip silikonai, ftalatai, dažikliai, SLS / SLES ir pan. Būtent todėl produktai yra visada šviežiai gaminami ir galioja tik 3 mėnesius. Tiek kartelė, tiek kaina - 60 už kiekvieną priemonę – užkeltos aukštai. O koks rezultatas?

Kaip visada, pradėkime nuo pakuotės – minimalistiška, subtili ir su lengvu žalios akcentu. Pagaminta iš plastiko, tačiau maloni laikyti. Kaip ir žadama, pavojingų ingredientų nerasta. Gausu natūralių aliejų ir ekstraktų: jojobos, argano, ginkmedžių ir t. t. Tad iš esmės, manau, natūralumo pažadas įvykdytas.

Perkant gaunamas 30ml kiekis – sakyčiau, trims mėnesiams tai per akis. Abu produktus laikau šaldytuve – taip yra patariama. Ir išties patarimas labai geras, nes tiek ryte tepant dieninį kremą, tiek vakare serumą, jie abu šiek tiek pašaldo veido odą ir vienu atveju ją pažadina, o kitu – atgaivina po ilgos dienos.


Dieninis kremas. Lengvos konsistencijos, greitai susigeriantis baltas kremas. Pradedu galvoti, kad tikrai nieko panašaus nenusipirksi už mažiau nei 50 – tokį lengvą kremą esu bandžiusi tik kartą gyvenime, o ir tuomet jis kainavo virš 200lt. Greičiausiai esu sakiusi, kad rytais kremų naudoti nemėgstu ir dažniausiai šį žingsnį praleidžiu. Tačiau Yase kremą naudoju su malonumu. Kaip minėjau, nuo suteikiamo šaltuko pasijuntu žvalesnė, o kadangi kremas be galo lengvas, tai ir susigeria akimirksniu. Visgi oda tampa sudrėkinta ir paruošta makiažo dengimui – dengiama pudra neužkliūna už jokių sausesnių vietų. Iš tikrųjų neprisimenu, kada paskutinį kartą dieninį kremą naudojau su tokiu malonumu.

Serumas. Taip pat labai lengva priemonė, tik šįkart permatomos konsistencijos. Tačiau nors susigeria lygiai taip pat greitai, palieka tokį truputį lipnų sluoksnį – turbūt ne veltui serumas skirtas naudoti naktį. Skirtumas atsikėlus ryte ir pažvelgus į veidrodį yra išties nenusakomas. Oda atrodo tarsi stangresnė, vientisesnė, tvirtesnė – prisotinta veikliųjų medžiagų. Pirmą kartą taip pritrūkstu žodžių rezultatui nupasakoti – veidas tiesiog atrodo geriau. Oda skaistesnė, švelnesnė.

Žodžiu, išties neįsivaizduoju, kokią magiją Yase Cosmetics padarė – pasiskaičius sudėtį ingredientai neatrodo kažkuo ypatingi, aukso dulkių už tokią kainą nerasi (beje, plačiau apie priemones dar galima sužinoti http://www.yasecosmetics.com), tačiau priemonės iš tikrųjų veikia. Taip, tokios problemos kaip spuogai neišnyko, tačiau apskritai odos būklė pagerėjo labai ir labai – jos drėgmės balansas, strangrumas, skaistumas. Veido oda tapo atgaivinta ir sveikesnė.

Rašyti komentarą

© vinilina