UogaUoga mineraliniai šešėliai

2016 m. rugsėjo 24 d., šeštadienis


Susipažinus su mineraline pudra, tapo smalsu išbandyti ir kitas mineralinės kosmetikos priemones. O lyg tyčia pas mane atkeliavo dar visai nauji, pavasarį išleisti UogaUoga mineraliniai šešėliai. Jau pavadinimų žavumas! Šiuo metu kosmetinėje karaliauja Besišypsantis elnias, Tik vienas gurkšnis ir Pasiutusi lapė

Pirmoji spalva – šokoladinė matinė, antroji – burgundiška matinė, o trečioji – švelniai žėrinti smėlio. Patiko, kad visos trys spalvos yra šilto tono, tarsi pagamintos tiesiai man. Rusvi atspalviai daug išmonės nereikalauja – puikiai pritaikomi tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. O štai daug įdomiau buvo pažaisti su burgundišku atspalviu. Padauginti iki apsiverkusių akių efekto neverta, tačiau subtilus raudonumas arba didelė spalvos koncentracija ant pačių vokų – vau! Ir dar raudonos lūpos – kodėl gi ne? Pasiutusiai patiko, kad UogaUoga siūlo tiek daug drąsių atspalvių – ne tik burgundišką, bet ir tamsiai violetinę, melsvą, rausvą, koralinę... Nežinau kodėl, bet būtent šie atspalviai mane pradėjo traukti daug labiau nei jau keletą metų naudojami neutralūs.


Pigmentacija, kaip ir visų birių / mineralinių šešėlių, žinoma, ryški iki begalybės. Todėl produktą reikia kabinti labai atsargiai ir dar gerokai papurtyti šepetėlį ties dangteliu – padauginti lengva. Kitą vertus, tai vėlgi reiškia, kad priemonės užteks turbūt ateinantiems trims metams. Sklaidosi nesunkiai, sluoksniuoti irgi galima. Tiesa, akių šešėlių bazės reikia – natūralumas, deja, netveria visą dieną.

Be to, patiko, kad atitinkamai pasirinkus šešėlių spalvas, šie gali tapti daugiafunkciniais. Tik neseniai sugalvojau, kad Besišypsantį elnią, norėdama išgauti švelnesnį efektą, galiu panaudoti antakiams pabrėžti, o vos pakabinusi Tik vieno gurkšnio – suteikti spalvos skruostams. Būtent burgundiška, manau, puikiai tiks tamsesniam rudens sezonui.


Aišku, visos priemonės turi savų minusų, ne išimties ir šie šešėliai. Visų pirma, nors pakuotė iš esmės solidi, maloniai sunki laikyti ir pažiūrėti, pagaminta iš stiklo, visgi minimalistinis juodas plastikinis dangtelis su užrašu yra pakankamai teplus, greitai braižosi ir trinasi... O ir patys šešėliai, kadangi yra birūs, tai, žinoma, padaro daug netvarkos – nebeskaičiuoju kiekvieno karto, kai milteliai nusėda ant baltos palangės, mėlynų džinsų ar paprasčiausiai ant veido.

Bet, matyt, tokią kainą (beje, vieno šešėlio kaina – 8.95) reikia mokėti už labai ir labai gerą pigmentaciją, sodrias, unikalias spalvas ir gražų vaizdą tiek kosmetinėje, tiek ant veido. Noriu dar!

Rašyti komentarą

© vinilina