OOTD: Marga masė in Riga

2016 m. rugsėjo 10 d., šeštadienis


Mane visada smarkiai domino ne tik kosmetika, bet ir stilius, mada. Tačiau būti stiliaus tinklaraštininke yra ganėtinai sudėtinga – esi priklausoma nuo aplinkos, oro, fotografo, tai reikalauja daugiau drąsos ir t. t. Taigi, rašyti apie kosmetiką rodėsi saugiau ir paprasčiau. Visgi slapčia pomėgis gražiai rengtis ir stoviniuoti prie spintos niekur nedingo, tik pasitraukė į antrą planą ir buvo demonstruojamas daugiau gatvėse, universitete ir pan., o ne fotografijose.

Bet gal laikas truputį pastūmėti save ir sulig rudens pradžia pradėti ką nors naujo? Pamačiusi, kad lietuvių firma Marga masė ieško stiliaus tinklaraštininkės, nusprendžiau pasisiūlyti, nors nebuvau tikra, kaip viskas pavyks. Kažkaip visgi pavyko – nežinau, kiek šis bendradarbiavimas tęsis: tik šį kartą, du ar dešimt. Tačiau kol kas pristatau pirmąjį blyną, kuris buvo iškeptas Rygos senamiesčio gatvelėse. O net jei projektas ir baigsis, tai bus geras paskatinimas tinklaraštį daryti kosmetikos-brūkšnelis-stiliaus.

Jei nežinote, Marga masė yra firma, gaminanti kuprines. Apskritai labai džiaugiuosi XXI a. atėjusia patogumo mada, kai aukštakulnius keičia Nike Air Max, o dar vienu simboliu tampa nugaros nelaužanti kuprinė. Margos masės kuprinės nėra itin didelės – kompiuterio čia nelabai įsidėsi. Tačiau jose telpa visi būtiniausi daiktai, o su šia mėlyna gražuole keliauti po Rygą buvo itin smagu, malonu ir patogu.

Dar vienas dalykas, apie kurį norėjau pakalbėti – džinsinis sijonas. Medžiojau jį gerą pusmetį, kol radau, aišku, ne kur kitur, o Humanoje. Labai mėgstu universalius rūbus, kurie tinka bet kuriam sezonui – būtent toks drabužis ir yra džinsinis sijonas, kurį tiks dėvėti tiek vasarą, tiek žiemą. 

Rašyti komentarą

© vinilina