OOTD: Gimtadienio suknelė

2016 m. rugsėjo 30 d., penktadienis


Nuo pernai metų stengiuosi vystyti gražią tradiciją – per gimtadienį pasidovanoti po naują suknelę. Nuotraukose matoma – šiųmetinė (kada nors parodysiu ir pernykštę). Liepos mėnesį jau buvau bepraradanti viltį rasti padorią suknelę, nes nors parduotuvėse siautė išpardavimai, rodėsi, normalių rūbų deficitas tik dar padidėjo. Tačiau kai jau norėjau eiti iš prekybos centro, ir iš paskutinės aplankytos parduotuvės – Zaros – netyčia akis užkliuvo už pasislėpusios raudonai-juodai languotos medžiagos. Taip radau savo devynioliktus metus atspindinčią suknelę.

18-kos suknelė buvo beveik nepadoriai trumpa, o ši kontrastingai pakankamai ilga. Visgi pastaruoju metu mane labai pradėjo žavėti midi ilgis, dar jeigu su aukštakulniais! Nuotraukos darytos rugsėjo 12 dieną – tai buvo itin saulėta ir šilta diena, rodėsi, ne ruduo, bet vis dar vasara karaliauja. Ir kaip tik tądien prisiminiau spintoje tūnančias išleistuvėms iš Este pirktas basutes – pagalvojau, kad jei neužsidėsiu jų šiandien, nebeužsidėsiu šiemet niekada. Išties, dabar orai kur kas šaltesni. 

Ir taip pasirodžiau tai fantastiškai dienai – susiveržus suknelę dirželiu, minimalistiškai neperkraudama derinio su Daniel Wellington laikrodžiu kaip aksesuaru, ir kaukšėdama Gedimino prospektu. 

Dar po to labai galantiškai užsukau į McDonald's ledų.

P. S. Pasirodo, šiųmetinė suknelė rodo mane gerokai paprotingėjus – pamąsčiau, kad ji puikiai atrodo ne tik vasarą, bet galėsiu priderinti ir žiemą!

5 komentarai

 1. Laaabai graži suknelė ir labai graži tu! :a

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pastaruoju metu taipogi ėmiau jausti silpnybę midi ilgio suknelėmis. Jos tokios moteriškos atrodo, kaip ir ši :) Labai tinka!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū ačiū! Aišku, šiai su taviškėmis nėra ko lygintis. :)) Kita vertus, ten visgi proginės, ši labiau kasdienai. Bet lauksim, gal dar ištrauksi kokių grožių!

   Panaikinti

© vinilina