Gyvenimas Pastaruoju Metu: Rugpjūtis'16

2016 m. rugsėjo 4 d., sekmadienis


Kaip mantrą pakartosiu visų vlogger'ių ir blogger'ių maldelę: praėjo dar vienas mėnuo ir nuoširdžiai nesuprantu, kur. Rugpjūtis pralėkė žaibo greičiu palikdamas tik švelnų vasaros atodūsį.

Darbas

Jau pernai buvau nusprendusi, kad nuo antro kurso eisiu kur nors dirbti. Nenorėjau darbo pagal specialybę – vis dar nežinau, žurnalistika / PR / marketingas man, ar ne man, tad kol kas sukuosi aptarnavimo sferoje. Bet džiaugiuosi tuo. Jau per kelias dienas darbas restorane privertė suprasti, kokie svarbūs, o tuo pačiu nepastebimi ir nevertinami yra nekvalifikuotus darbus dirbantys žmonės – registratūrų darbuotojai, kambarinės, valytojos, padavėjai, barmenai, baristos, pardavėjai, kasininkai ir daugelis kitų... Be šitų šimtus darbų dirbančių žmonių mes nei vienas negalėtumėme pilnai funkcionuoti, tačiau daugelis nė nesusimąsto apie tai ir negerbia darbuotojų. Ir pati taip dariau nesusimąstydama. Stabtelti privertė vaikinas, kuris, kai užsisakinėjome frappes, pasiūlė, kad gal išsirinktumėme vienodo skonio, nes taip baristoms reikės plauti mažiau indų. Žodžiu, nors aptarnavimo darbai nėra tie darbai, kuriems reikalingas išsimokslinimas, visgi jie išmoko labai daug. Linkėčiau kiekvienam bent porą mėnesių pasisukti tokiuose darbuose.

Maistas ir kava

Rimtai, toks jausmas, kad nieko rugpjūtį neveikiau tik valgiau, valgiau ir tada dar kartelį pavalgiau ir nuėjau kavos. Ir dar daug kavos. Taigi, ką galiu rekomenduoti? Na, jau išbandytas Taste Map nenuvylė ir antrą kartą. Minimalistiškas niujorkietiškas dizainas ir geras chemex'as – puiki atmosfera darbui. Tuo tarpu Kavos virėjuose norėjosi įsmigti į sofą ir niekada nebepakilti – šią vietą rinkčiausi tinklaraščio rašymui su klasikiniu flat white ir burnoje tirpstančia tartalete ant stalo. Galiausiai Huracan Coffee pasitiko pokalbiams su draugais tinkančia aplinka ir karštą dieną labai atgaivinusiu afogato. Rekomenduoju visas tris vietas! O dėl maisto – pagaliau apsilankiau Beigelistuose. Fantastiška kavinė pusryčiams ar brunch'ui – skaniausi beigeliai pasaulyje (rekomenduoju klasikinį su lašiša). Beje, kalbant apie kitus miestus, ne tik Vilnių: rugpjūtį teko kelias dienas pabuvoti Šiauliuose ir šiame mieste atsidarė puikus restoranas, pavadinimu Lėja. Posh aplinka, primenanti tokią pat klasę kaip Sugarmour, kiekvieną dieną keičiami šviežūs desertai. Vieta tiek akims, tiek skrandžiui.

Mėnuo Juodaragis

Šiemet buvau pirmajame savo fesivalyje! Kai galvodavau apie festivalius, niekada nesinorėjo važiuoti į popsinius Galapagus ar Granatas, kur alkoholis ir beskonybė liejasi taip pat puikiai kaip ir smegenis plaunanti muzika. Tad pasitaikius progai nuvažiuoti į visiškai kitokio formato MJR, visai apsidžiaugiau. Pabuvojusi ten nusprendžiau, kad gal tai nėra visiškai mano tipo festivalis, ir kitais metais galbūt išbandysiu Devil Stone, Opener'į arba Positivus, bet visgi buvo smagu. Buvo skelbiama, kad festivalio headliner'is bus Laibach, tačiau, mano manymu, labiausiai visus užvedė Nėrius A. Pečiūra – tokiam trumpam ir viską išnešančiam koncerte dar nesu buvusi (beje, Pečiūra ir vėl koncertuos Vilniuje rugsėjo 10 d. – būtinai nueikite). Dar patiko gyvas Solo Ansamblio pasirodymas, A. Smilgevičiūtės ir Skylės koncertas (nors dėl miego komos išgirdau vos kelias dainas) iiir asmeniniu atradimu tapo... Girių Dvasios. Anksčiau visiškai negalėdavau klausytis techno / house / elektronikos, tačiau kelis kartus apsilankiusi Kablyje pradėjau po truputį pagauti techno dvasią. O Girių Dvasių muzika – žiauriai, žiauriai lengvas techno, puikiai tinkantis šiaip atsipalaiduoti. Turbūt paskutinis toks geras atradimas lietuvių muzikos padangėje buvo ba. Na, o su Girių Dvasių muzika palydėjau vasarą ir pasitikau rudenį. Įdomu, ką šis atneš.

1 komentaras

  1. Aš tai nelabai supratau, kur visa vasara prabėgo. :) Tik nuotraukos primena.

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina