MAC Studio Fix Fluid

2016 m. rugsėjo 8 d., ketvirtadienis


Tarp kosmetikos maniakių yra paplitęs posakis, kad kartą pabandžiusi MAC kosmetiką, tampi priklausoma. Na, ką galiu pasakyti – teisybė. Kiek esu lyginusi, MAC yra pati pigiausia kosmetika tarp visų high-end kosmetikos linijų (tokių kaip NARS, Bobbi Brown, YSL ir t. t.), tačiau visgi tai profesionali kosmetika, tad už sąlyginai pigiausią kainą siūlo labai aukštą kokybę.

Mane pačią vis dar kamuoja kiek problemiška oda. Kasdienai esu linkusi tyrinėti ir atrasti ką nors naujo iš mineralinių pudrų pasaulio (dabar gundausi EveryDay Minerals arba Bellapierre – rekomendacijos?), tačiau būna, kad prisireikia didesnio maskavimo, YPAČ TOMIS KELIOMIS NELEMTOMIS MĖNESIO DIENOMIS... Todėl, kai ieškojau ko nors iš sunkesnės artilerijos, akys pačios pasisuko į MAC. Kiek patyrinėjusi, pasidariusi oficialiame MAC puslapyje siūlomą odos testą, pagal kurį parenkamos skystos pudros rekomendacijos, nusprendžiau apsistoti ties Studio Fix Fluid pudra.

MAC pudros neretai erzina tuo, kad neturi pompos, o produktą tenka varvinti per stiklinį kaklelį. Nelabai patogu, nelabai higieniška ir nelabai švaru. Tiesa, pompą galima nusipirkti atskirai, tačiau tai vėlgi papildomos investicijos. Taip pat ir atspalvių pasirinkimas nėra idealus. Patiko tai, kad atspalviai skirstomi į šaltus / šiltus. Aš šiek tiek prašoviau pasirinkusi NC15 – daugeliui alebastro odos savininkių Lietuvoje jis tikrai netiks – jau mano šviesiai, bet ne pačiai šviesiausiai, odai atspalvis yra tobulai tinkantis, tačiau turint omeny, kad bėgant dienai vos vos oksiduojasi, ir taip pasidaro jau vos vos per tamsus (nors į morką tikrai nepavirstu). Žodžiu, su atspalviais – atsargiai. Aš pati tiesiog pagalvojau, kad tai šviesiausias įmanomas atspalvis, tačiau vėliau sužinojau, kad draugė turi NW10 – pabandžiau ir patvirtinu, kad jis jau tiktų ir porcelianinei odai. Pati, manau, jei kada vėl pirksiu šią pudrą, imsiu NW10 atspalvį.

Riebiaodėms tikėtis, kad pudra sulaikys blizgesį visą dieną, irgi neverta – man iki pirmo švytėjimo ji tveria apie 5 valandas, nors ir toks rezultatas yra neblogas. Visgi visa kita – praktiškai tobula. Studio Fix Fluid reikia labai nedaug, kad pasiektum tenkinantį rezultatą. Tai yra pilno maskavimo pudra, tad lengvo neišgausi niekaip, nes vis tiek maskuoja pilnai, ar dengtum didesnį pudros sluoksnį, ar mažesnį. Tačiau taip produktas gerokai susitaupo ir apskritai yra labai skalsus, todėl 30 investicija tarnaus kaip pudrai pakankamai ilgai. Žinoma, norint dar atskirai pamaskuoti atitinkamas zonas, galima pudrą sluoksniuoti, tačiau, kaip minėjau, geriau tai daryti plonais sluoksniais.

O apskritai ši pudra daro tai, ką ir žada daryti – suteikia tobulai atrodantį rezultatą ir išlaiko jį tokį visą dieną. Taip, blizgesys išlenda, bet pati pudra niekur nedingsta, nebėga ir neišvirstą į tą nemalonų cakey vaizdą. Pasidažiusi 9h ryte, grįžusi 21h randu vaizdą veidrodyje tokį patį. Nereikia tikėtis, kad priemonė lengva – ne, ji pilno maskavimo, tad ir konsistencija sunki. Visgi ant veido nesijaučia. Žinote tą tokį erzinantį jausmą, kuris kartais užpuola, ilgai vaikštant pasidažius, tarsi norėtum visą makiažą nusivalyti tuojau pat, nors ir su pirštais? Na, su MAC asmeniškai man tokio jausmo nėra, nebent labai vėlai vakare, kai būnu pavargusi. O ir porų nekemša, bent jau aš nepastebėjau

Taigi, iš esmės MAC prekinį ženklą ir vėl rekomenduoju – nepaisant smulkių minusų, verta.

4 komentarai

 1. Jei renkiesi tarp Everyday Minerals ir Bellapierre, balsuoju už EM. Ji daugiau maskuoja, atspalvių pasirinkimas didesnis, kaina labiau atitinka sudėtį :) dabar abi turiu, tai Bellapierre man tikrai gražiai atrodo tik dengiant ant jų BB kremo, o EM ir viena pati puiki :)

  Mac Studio Fix Fluid dar nemėginau, nors buvo mintyse. Kaip supratau ji kiek sunkesnė nei MAC Pro Longwear, tai pabijojau :) bet jei sakai jog nevargina, gal ir verta :) tik renkantis atspalvius iš MAC ir man visada sunkumų kyla, nes tai ką parenka konsultantės vis netinka išėjus į dienos šviesą. Paskutinį kartą net paprašiau mėginėlio į indėlį, jog galėčiau namie išmėginti. Faina, jog sutiko duoti, nes tas labai padėjo apsispręsti :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už rekomendaciją! Gal tuomet palauksiu kada nuolaidos Top Beauty ir reikės prigriebti. :)

   Keista, o man atvirkščiai pasirodė, kad Pro Longqear turėtų būti sunkesnė... :D Gal reikės tuomet ir tą išbandyti, kai Studio Fix Fluid pabaigsiu - būtų įdomu palyginti po to. O dėl mėginėlių - kaip smagu! Nemaniau, kad Douglo konsultantės tokios geros, reikės ir man kitą kartą paprašyti mėginėlio. :)

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
  3. Aš irgi visai nustebau, čia Akropolyje paprašiau. Tiesa, pirma su ta mergina ilgiau fainai pasikalbėjome, tai gal tas paskatino taip draugiškai duoti mėginuką :)

   Panaikinti

© vinilina