Inglot AMC Lip Paint

2016 m. rugsėjo 13 d., antradienis


Antras Inglot lūpų produktas, antras nusivylimas. Ir dar viena pamoka, kaip nereikia spręsti apie produktą iš išvaizdos ar per pirmą pačiupinėjimą. Tiesa, kaži, ar labai galiu save kaltinti – Inglot AMC Lip Paint yra antra priemonė, kurią pirkau Pelenės parodoje. O tokioje parodoje, jei tik esate buvusios, galva nuo produkcijos gausos ir pasirinkimo susvaigsta kaip niekur kitur smarkiai ir greitai.

Iš esmės šiame indelyje slepiasi lūpų blizgis. Indelyje? Tai jau pirmas minusas – kabinti dažą pirštu nėra labai higieniška. Žinoma, visada yra šepetėlis, bet tai papildomas vargas. Visgi galutinis nusivylimas yra pakankamai sąlyginis ir asmeniškas, nes jis ištiko dėl priemonės spalvos. Nr. 51 užtepus ant rankos atrodė tamsesnė nude, truputį šiltesnio tono ir, maniau, puikiai draugaus su mano išvaizda.

Deja, grįžus ir išbandžius spalvą ant lūpų, ši jas nuspalvojo itin, itin blyškia rausva spalva, kuri man visiškai netiko. Kiti produkto aspektai nėra blogi, bet iš esmės niekuo neypatingi – blizgis vidutiniškai lipnus, vidutiniškai blizga, vidutiniškai išlieka ir yra vidutiniškos pigmentacijos. Taip pat subėga į lūpų raukšleles. Plius, spalvas reikia rinktis itin atidžiai, išbandant ant lūpų, o ne ant rankos. Aš manau, kad šis produktas €11,5 nevertas – už tokią ir dar mažesnę kainą rinkoje įmanoma rasti kur kas geresnių blizgesių.

Rašyti komentarą

© vinilina