Bourjois Rouge Edition Velvet

2016 m. rugsėjo 27 d., antradienis


Turiu pripažinti, kad ieškodama to tobulo matinio lūpdažio, į Bourjois Rouge Edition Velvet dėjau tikrai nemažai vilčių. Tiek gerų atsiliepimų, tiek daug gražiai šiais dažais pasidažiusių moterų... Ir visgi seniai bebuvau taip nusivylusi makiažo priemone.

Vienintelis dalykas, prie kurio negaliu prikibti, tai įpakavimas – pakankamai graži ir funkcionali spalvos nustatymo atžvilgiu pakuotė. Be to, lūpų dažai turi paprastai blizgesiams būdingą aplikatorių, leidžiantį siekti didesnio presciziškumo nei leistų įprasta lūpdažio forma.


Tiek raudonoji (03 Hot Pepper), tiek persikinė (04 Peach Club) (bent tokia atrodo įpakavime) spalvos pasirodė kur kas ryškesnės negu tikėjausi. Kiek tepliojau ant rankos skirtingus atspalvius, buvo apėmęs jausmas, kad Bourjois šioje linijoje apskritai neišleido nei vieno prigesinto, tamsesnio ar neutralaus atspalvio (net ir nude spalvos daugiau rožinės negu nude) – visi ryškūs ir rėkiantys. Užtenka pažvelgti į vadinamųjų persikinių-rausvųjų dažų pakuotę ir į rezultatą ant lūpų, kad suprastum, jog Rouge Edition Velvet internetu, neapžiūrėjus atspalvių, pirkti nevertėtų...

Važiuojam toliau. Nors teigiama, kad šie dažai matiniai, na, ar bent jau velvetiniai, ant lūpų jie atrodo paprasčiausiai blizgūs. Galbūt blizgesys ir ne veidrodinis, tačiau tikrai ir ne matinis. Taip pat dažai gerokai sausina lūpas ir pabrėžia kiekvieną jų šerpetojimą.


Iki pilno spalvos ryškumo reikia ne mažiau dviejų sluoksnių, bet ir taip dažai dengiasi labai netolygiai – pilną bei vientisą lūpų padengimą išgauti gana sunku. O, kaip minėta, spalvos gana kaprizingos. Galiausiai, pasidažius ir sučiaupus lūpas atrodo, kad jos tarsi sulimpa – šiems dažams būdingas blizgesių lipnumas. Laikymosi laikas irgi nėra niekuo ypatingas – standartiškai pradeda blukti, kažkiek nusivalgo su maistu, o nuvalymui reikia makiažo valiklio.

Taigi, kaip ir sakiau, seniai nebuvau taip nusivylusi makiažo produktu – o dar Bourjois, o dar už tokią kainą (beveik €15). Nerekomenduoju.

Rašyti komentarą

© vinilina