Make Up For Ever Star Powder šešėlis

2016 m. rugpjūčio 30 d., antradienis
Šį mažą spindintį gražuolį parsitempiau iš balandį vykusios Pelenės parodos. Brangokas, maždaug 23 kainuojantis niekaniekis parodos metu buvo siūlomas už 15. Sukau ratus, sukau, galiausiai nagai taip užniežtėjo, kad nebegalėjau atsispirti. Taip mano kosmetinėje apsigyveno Make Up For Ever Star Powder pigmentas nr. 946 Iridescent Natural Beige.

Nors tikslesnis vertimas būtų žvaigždžių pudra, o ne žvaigždžių dulkės, visgi pastarasis pavadinimas šiai priemonei limpa kur kas labiau. Nes žiūrint į pigmentą, ypač sukiojant jį prieš saulės šviesą, tikrai neįmanoma pagalvoti nieko kito, kaip kad tai, kad rankose laikai mikroskopines, spindinčias žvaigždžių dulkes. Norėčiau jums parodyti visą šio atspalvio grožį, kuris toli gražu neatsispindi nuotraukose – subtilų, šiltą šampaninį švytėjimą, besikeičiantį priklausomai nuo šviesos.


Pigmentas, o ypač tokio atspalvio – ganėtinai universalus daiktas, nes tarnauja ne tik kaip akių šešėlis, tačiau ir kaip nuostabaus atspalvio švytėjimo suteikianti pudra, atverianti akis, pabrėžianti skruostikaulius ir t. t. Mėgstu šias žvaigždžių dulkes naudoti tiek kaip atskirą šešėlį, tiek vos vos perbėgti per jau atliktą akių makiažą, kad suteikčiau naudotiems šešėliams dar daugiau spindesio. 

Didžiausias intensyvumas išgaunamas, žinoma, dengiant šlapiu šepetėliu arba pirštais – su lengvu blending tipo šepetėliu sukuriamas kur kas švelnesnis efektas. Ant veido nuo šepetėlio nebyra, o kiekio užteks turbūt visam gyvenimui. Bazė – būtina. Spalvos intensyvumui įtakos neturi, užtat laikymuisi – taip. Kitą vertus, man su visais šešėliais akių šešėlių bazė yra būtina, tad sau būtinumą pritaikykite pagal tai, kaip apskritai gyvenime draugaujate su bazėmis. 


Tinka tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui – priklausomai nuo to, kaip veikia jūsų fantazija. Galima naudoti vieną, galima komponuoti. Ar verta? O taip. Blizgučiams ir švytėjimui visada sakau taip!

Rašyti komentarą

© vinilina