Urban Decay Naked 2 šešėlių paletė

2016 m. liepos 21 d., ketvirtadienis


Kadangi Lietuvoje jau kelis mėnesius prekiaujama Urban Decay produkcija, nusprendžiau, kad laikas pakalbėti ir apie savo meilę šiam ženklui. O ji pasireiškė ne kuo kitu, kaip jau bene pusmetį kosmetinėje tūnančia Naked 2 palete.

Ah, kiek apie šitą paletę buvo svajota! Turbūt porą metų varvinau seilę, kol pagaliau susikaupiau ir paklojau, užtaikiusi nuolaidą, apie 40 eurų (ne veltui matome nuotraukas iliustruojančius grikius – už idėją ačiū Gretai). Ar buvo verta? Taip, taip, taip! Sunkiausia buvo išsirinkti, kurią gi priglausti. Žinojau, kad nenoriu 3, nes labiau prijaučiu neutraliems, o ne rausviems atspalviams. 2 pasirodė universaliausia spalvų atžvilgiu, netgi juodas atspalvis buvo. Visgi dabar galvoju, kad mano kompleksijai labiau būtų pritikusi 1 paletė, mat ši yra šiltų atspavių, o 2 – šaltų. Manau, kad labai svarbu atsižvelgti į tai, renkantis šešėlius, nes jeigu jie yra skirtingo tono nei jūsų kompleksija, gali tapti šiek tiek sunkiau juos pritaikyti sau.


Žinoma, tai pirkinio nesugadino – vis vien be galo džiaugiuosi. Visų pirma, patiko pakuotė - metalinė ir sandari, kuri neatsidarys taip lengvai ir tuolab prie jos nekibs nešvarumai. Būdama minimalistiškai patraukli, tuo pačiu ir puikiai apsaugo šešėlius. Taip pat turiu pranešti, kad UD gaminami šepetėliai yra reta išimtis – pridėtasis dvipusis ne tik naudojamas iš bėdos, tačiau apskritai labai mėgstamas pasitelkti vos ne kasdien, ko paprastai tikrai nebūna su prie palečių pridedamais šepetėliais. Pasirūpinta ir funkcionaliu veidrodžiu, kuris yra pakankamai didelis, kad būtų galima atlikti ne tik akių, bet ir viso veido makiažą.

Kalbant apie šėšlius – tiesiog vau. Jei esate skaitę daugiau atsiliepimų apie UD paletes, turbūt nekartą radote apibūdinimą, kad šešėliai yra kreminiai arba sviestiniai. Ir tikrai – perbraukus pirštu konsistencijos neapibūdinsi niekaip kitaip, kaip tik sviestine – pigmentuota, ryškia net ir be šešėlių pagrindo, lengvai besitepančia. Kalbant apie laikymasi, na, čia jau viskas priklauso greičiau nuo jūsų vokų negu nuo šešėlių. Tarkim maniškiai, kaip ir visa veido oda, yra greitai besiriebaluojantys, tad kad ir kokie geri šešėliai būtų, jie be pagrindo ilgiau 5 valandų nesilaikys niekaip. Tokia pati situacija ir su Naked 2 spalvomis. 


Tiesa, UD išsprendė ir šią problemą – prie paletės gaunama dovana (prie kiekvienos vis kitokia) yra UD 4 šešėlių pagrindų mėginėliai, kurių vieną aš naudojau bene dvi savaites. Be to, šitaip gana paprasta išsirinkti, kuris iš siūlomų pagrindų patinka labiausiai. O pripažinsiu, kad patiko ne visi. Nenoriu labai išsiplėsti, nes apžvalga yra apie paletę, ne apie pagrindus, bet visgi siūlau atkreipti ir į juos dėmesį parduotuvėje – vienas man išties patiko ir jau galvoju apie investiciją...

Grįžtant prie pačių šešėlių: iš viso yra 12 spalvų, 9 blizgios ir 3 matinės (šviesi gelsva, taupe tipo ruda ir juoda). Pati esu žvilgesio mėgėja, tad problemos nematau, tačiau matiškumo gerbėjoms turbūt reikėtų paieškoti ko nors kito. Blizgios spalvos nebyra, o štai matinės – šiek tiek. Byrėjimas nėra tragiškas, tačiau apskritai jis niekada nėra malonus. Spalvos ant voko persiduoda praktiškai tokios pat, kokios yra. Su pagrindu jos dar truputį suintensyvėja, tačiau skirtumas nėra labai didelis. Galbūt tik pirmosios šviesios spalvos kiek blankesnės, tačiau pastebėjau, kad beveik visada pagaminti itin pigmentuotas šviesias spalvas yra labai sudėtinga.

Svarsčiau, svarsčiau, ką gi čia dar pridūrus, bet daugiau nebėra ką – paletė paprasčiausiai puiki. Verta dėmesio, pinigų ir naudojimo. 

Rašyti komentarą

© vinilina