ESSIE nagų lakas Sunday Funday

2016 m. liepos 13 d., trečiadienis


Visų pirma, ačiū Monikai, kad leido į mano nagus ir ant jų patekti labai vasariškai Essie spalvai Sunday Funday.

Pripažinkime, kad Essie lakai tikrai nėra pigiausi – 10 eurų už buteliuką?.. Ar verta? Visgi sakau, kad verta! Priemonės kokybė pranoko mano visus lūkesčius.

Žinoma, pradėdama nuo pakuotės turiu pasakyti, kad ir ji už tokią kainą yra atitinkamai graži, minimalistinė ir tuo pačiu traukianti akį. Talpa – net 13,5 ml – kur kas daugiau nei įprastų lakų. 

Kalbant apie konsistenciją, ji yra pakankamai skysta, todėl lakuodama nagus pirmą kartą, produkto padauginau. Jau galvojau, kad reikės mosuoti rankomis tarsi vėjo malūnas kokią valandą, tačiau, mano nuostabai, net storas lako sluoksnis nudžiuvo žaibiškai. Visiškai ryškiai spalvai išgauti užtenka dviejų sluoksnių, o ir antras išdžiuvo labai greitai. 

Šepetėlis – labai patogus. Net tokia terlė kaip aš sugebėjau visiškai švariai pasidaryti manikiūrą! Na, o kas turbūt labiausiai pritrenkė, tai kad lakas ant nagų išsilaikė visą savaitę. Visas 7 dienas. Žinoma, paskutinėmis dienomis šiek tiek apsitrynė galiukai, kai kur atskilo labai smulkios lako dalelės, tačiau realiai visa tai buvo galima pamatyti tik prisikišus nagus prie pat akių. 

O ir spalvų, kaip mačiau, Essie turi tūkstantį ir vieną, tad rinktis yra iš ko. Maniškė Sunday Funday – irgi labai žavi, ryški koralinė. Neslėpsiu, kad tai tikrai mano mėgstamiausia spalva vasarą! Daug metų nenulipo nuo nagų panašus, tik kiek labiau prigesintas, atspalvis iš Maybelline Colorama nagų lakų serijos, tačiau manau, kad radau naują favoritą. Lako blizgesys taip pat tik per plauką nusileidžia gelinio manikiūro spindesiui.

Taigi, verdiktas – 10/10. Jau žiūrinėju ir kitus atspalvius...

Rašyti komentarą

© vinilina