You&Oil dezodorantas, kūno šveitiklis ir šampūnas

2016 m. birželio 23 d., ketvirtadienis


Nesu vien lietuviškų firmų gerbėja, tačiau tikrai širdis nudžiunga, kai pamatau dar vieną lietuvių prekės ženklą – dažniausiai gražų, originalų ir kokybišką. Taip pavyko užtikti ir You&Oil, dar vieną natūralios kosmetikos gamintoją. Visų pirma, labai sužavėjo pakuotės. Švaru, minimalistiška, šiek tiek spalvos, tačiau akies nerėžia. O ir prekės ženklo koncepcija į kiekvieną produktą įlieti kokių nors aliejų sugundė. Nusprendžiau išbandyti tris priemones: viena visiškai nuvylė, kita paliko tokį tarsi neutralų įspūdį, o paskutinė labai patiko! Sudominau? Kviečiu skaityti toliau!


Dezodorantas visų tipų odai

Štai ši priemonė nepateisino lūkesčių. Iš pradžių atrodė, kad viskas gerai – dezodorantas rutulinis, toks, kokius labiausiai ir mėgstu. Jautrios pažastų odos nedirgino: sudėtyje nėra pavojingų ingredientų, nemažai hidrolatų, aliejų. Visgi gaiva išsilaikydavo tik apie pusdienį, o po pietų jau jausdavau nemalonų kvapą. Galbūt galėčiau siūlyti pabandyti šią priemonę mažiau prakaituojančioms merginoms ir moterims, tačiau galutiniam verdiktui nerekomenduoju turėjo įtakos tai, kad vežant dezodorantą kosmetinėje, šis išsiliejo ir apliejo kitas kosmetikos priemones, tad ir pakuotė pasirodė esanti nesandari. Taigi, šis produktas man taip ir liko nesusipratimu.

Tiesa, tai buvo mano pirmoji pažintis su natūraliais dezodorantais ir, nors ji buvo nelabai sėkminga, rankų nuleisti nenorėčiau – gal kas nors turi natūralių dezodorantų rekomendacijų?


Šampūnas riebiems plaukams

Priemonė, patekusi į 50/50 kategoriją. Vėlgi sudėtis nuteikė pozityviai, buteliukas šįkart buvo sandarus. Išsiplovus plaukus pirmą kartą, efektas patiko – plaukai nepraradę apimties, vis dar purūs, tačiau glotnūs ir nepasišiaušę. Pastebėjau, kad dauguma natūralių šampūnų man tokį efektą ir suteikia, tik vieni stipresnį, kiti silpnesnį. O su šiuo išvis jaučiausi kaip iš reklamos – plaukai netgi sugebėjo tiesiai išdžiūti, ko paprastai niekada nebūna.

Tačiau ir problema su You&Oil šampūnu tokia pati, kaip ir su kitais natūraliais šampūnais – kitą dieną plaunant su juo galvą, plaukai prie šaknų lyg ir nelabai išsiplauna (+ šampūnas neputoja). Įkišusi pirštus prie viršugalvio vietomis jaučiu sulipusias sruogas. Bet, apsilankiusi Modestos (Grožio Gurmanė) gana plačiai nuskambėjusiame seminare apie plaukus, sužinojau, kad tai ne šampūnų bėda – mano, o ir daugumos kitų, plaukai per tiek metų yra labai pripratę prie tų paprastų, sulfatų ir silikonų prikimštų, tinklinių šampūnų, ir norint visa tai galutinai išplauti bei grąžinti plaukus į jų pradinę būklę, reikia natūraliais šampūnais plaukus trinkti bent pusę metų. O tai, aišku, yra daug. Todėl kol kas You&Oil priemonę kaitalioju su kitais, stipriau plaunančiais, natūraliais šampūnais ir reklamos efektu džiaugiuosi porą-tris kartus per savaitę. Ar priemonę kartočiau? Nesu tikra. Tačiau išbandyti verta.

Beje, kalbant apie Modestos seminarą – jis išties buvo šaunus! Niekur socialinėse medijose ar tinklaraštyje apie tai nerašiau, tad noriu pasidžiaugti bent dabar. Labai smagu, kad tinklaraštininkės daro vis didesnę įtaką Lietuvoje ir pačios sugalvoja imtis štai tokių iniciatyvų. Kiek girdėjau, žadami seminarai Klaipėdoje ir Kaune, tad jei jie dar neįvyko, rekomenduoju būtinai nueiti. Buvo be galo naudinga, sužinojau naujų dalykų, paneigiau pačios susidarytas kelias klaidingas prielaidas apie plaukų priežiūrą, išsinešiau pozityvų nusiteikimą ir pažintį su Modesta. Taip pat sužinojusi, kad II pasaulinio karo metais SLS buvo naudojami tankams plauti, grįžusi išmečiau paskutinį šampūną, su jais turėtą...


Kūno šveitiklis

Įsimylėjau vos atsidariusi indelį – dėl gaivaus, bet kartu ir saldaus kvapo, žinoma. Tačiau ir poveikis ne ką mažiau geras. Pirmiausiai odą itin gerai nušveičia natūralios šveičiamosios dalelės: cukraus ir druskos mišinys. Dalelės stambios, odą šveičia smarkiai, tačiau man asmeniškai taip ir patinka – po to odą palietus ši būna švelni it naujai uždėta. Negana to, sudrėkinta ir neišsausinta, nes šveityklyje gausu kokosų, migdolų, abrikosų kauliukų aliejų, greipfrutų ir mandarinų eterinių aliejų bei vitamino E. Žodžiu, tai bene mėgstamiausias produktas vonioje. Ir naudojasi taupiai – 200ml užteks turbūt visam gyvenimui.

Viską susumavus, pažintis su You&Oil prekės ženklu buvo įdomi – ir nusivyliau, ir apsidžiaugiau, bet... manau tikrai užsisakysiu dar ką nors. O bent jau šveitiklį išbandyti tai tikrai rekomenduoju išbandyti visoms.

P. S. Dabar You&Oil skelbia 25% nuolaidą veido aliejams! Pati gavau išbandyti mėginėlį, tai visai patiko - net vaikinas prikišo nosį prie veido ir paklausė, kas gi čia taip skaniai kvepia. Pati šiuo metu ir taip turiu per daug įvairių veidui skirtų kremų, bet gal kas nors susigundys įsigyti You&Oil gaminį ir papasakoti įspūdžius? :) Štai čia ir nuoroda į internetinį puslapį.

Rašyti komentarą

© vinilina