UogaUoga mineralinė pudra

2016 m. birželio 26 d., sekmadienis


Mineralinė pudra – seniai ne naujiena. Ir visgi pačiai ją pačiupinėti pavyko vos prieš porą mėnesių. Mineralinių pudrų pasirinkimas vis auga ir jau kurį laiką nebetelpa ant rankų pirštų, todėl buvo labai sunku išsirinkti, na, kurią gi išbandyti pirmiausiai... Tačiau viską nulėmė, kaip paprastai ir būna, patogumas ir tingėjimas – vieną dieną vaikščiodama Rimi pamačiau nuolaidą UogaUoga produkcijai, o ten gi buvo ir gundomai surikiuotos mineralinės pudros. Nereikia siųstis, vargti apmokant, eiti atsiimti, nereikia laukti, dar ir pigiau – kaip paprasta... Tai ir captelėjau Nemiegančiąją gražuolę į pirkinių krepšelį.

Pirmiausiai turiu pagirti spalvų pasirinkimą – mano atspalvis yra antras pagal šviesumą ir dar nesu turėjusi mano odą taip tobulai atitikusio atspalvio! Pakankamai šviesus ir pakankamai gelsvas – net priekabiausias žmogus (o aš pati tokia sau ir esu) nerastų nė menkiausio skirtumo tarp veido ir kaklo odos. Turbūt prisideda ir tai, kad apskritai mineralinės pudros lengviau draugauja su oda, geriau prisitaiko prie jos atspalvio ir atrodo kur kas natūraliau. O ir šis UogaUoga kūrinys, patikinu, atrodo be galo natūraliai. Negana to, kuo daugiau valandų praeina, tuo vaizdas ant veido darosi natūralesnis, nes per dieną odos išskiriami riebalai ne gadina, tačiau priešingai, draugauja su mineraline pudra, ir padaro ją tarsi antra oda. 


Visgi ši priemonė sukurta labiau sausai negu riebiai odai, tad man jos teikiamas labai lengvas švytėjimo efektas greitai pavirsta disko kamuolio žaižaravimu. Maskavimas irgi nėra didelis – pudra išlygina veido atspalvį, paslepia raudonį, tačiau spuogelių ir įvairių kitų netobulumų toli gražu nepaslepia. Tad turbūt labiausiai rekomenduočiau šią mineralinę pudrą sausos / normalios ir geros kondicijos odos savininkėms. Galiu beveik 100% teigti, kad patiks!

O kaip man? Nemanau, kad UogaUoga man kaip riebiaodei ir vis dar išgyvenančiai pabėrimo etapus buvo geriausias pasirinkimas, tad jo greičiausiai nekartosiu. Tačiau apskritai mineralinės pudros koncepcija, tai, kaip ji natūraliau atrodo, netampa kauke, turi mažiau arba išvis neturi kenksmingų ingredientų, prisitaiko prie odos atspalvio ir nekemša porų, sužavėjo daugiau negu labai. Taigi, jau žvalgausi kito taikinio. 

Rašyti komentarą

© vinilina