UogaUoga '''Bruknių Kaspino'' šampūnas ir '''Sesės Ilgakasės'' kondicionierius

2016 m. gegužės 5 d., ketvirtadienis


Natūralios plaukų priežiūros priemonės gali sukelti dvejopus jausmus. Pagrindinė problema, kuria girdžiu skundžiantis merginas ir moteris, yra ta, kad natūralūs šampūnai gerai neišplauna plaukų. Ar tai tiesa? Na, pabandysiu atsakyti į šį klausimą papasakodama, kaip man sekėsi susidraugauti su UogaUoga natūraliu šampūnu ,,Bruknių kaspinas" ir kondicionieriumi ,,Sesė Ilgakasė". Turiu pradėti nuo pavadinimų –negi jie ne šaunūs? Labai žaviuosi, kaip UogaUoga vis sugalvoja tokius unikalius ir šmaikščius produktų pavadinimus. Abi pakuotės yra pagamintos iš plastiko (beje, atnešus 5 pakuotes į salelę, 1 naujai priemonei taikome 50 proc. nuolaida!) ir yra patogios – galima išspausti tiek priemonės iš gaunamų 200ml, kiek reikia. Vienintelė problemėlė, kurios nuotraukose nesimato yra tokia, kad po mėnesio naudojimo gerokai apsitrynė raidės ir pati iliustracija – vizualiai priemonės nebeatrodo taip žaviai.

Kalbant apie šampūną, visų pirma turiu paminėti, kad jis skirtas riebiems plaukams. Priešingai kai kuriems kitiems natūraliems šampūnams, šis putoja. Ne tiek daug, kiek turintys savyje SLS, tačiau pakankamai, kad neišsinaudotų daugiau produkto nei būtina. Nežinau, gal tai tik aš, tačiau jei šampūnas neputoja, negaunu psichologinio pojūčio, kad plaukai tikrai plaunami ir taip sunaudoju natūralius šampūnus labai greitai. Dėl efekto – bent jau manoji ševeliūra būna tikrai puikiai išplauta kiekvieną kartą! Tiesa, nors šampūnas skirtas riebiems plaukams, visgi, jei vaikščiosite kelias dienas su smarkiai susiriebalavusia galva, ši priemonė greičiausiai pilnai visko neišplaus. Pripažįstu, kad kartais būnu visiška tinginių pantis ir vaikštau su aliejumi, kurį nuspaudus būtų galima iškepti kiaušinienę, ant galvos kokias 3 dienas ir tada tenka griebtis kažko stipriau plaunančio – UogaUoga nebelabai padeda, nebent skalaujant plaukus 4 kartus.


Pirktas kondicionierius, priešingai šampūnui, yra skirtas sausiems plaukams. Kaip ir daugumos moteriškos lyties atstovių šiais laikais, taip ir manasis grožis yra problematiškas – šaknys riebaluojasi žaibiškai, o galai svyruoja tarp normalių ir sausų. Kad ir kaip ten bebūtų, kondicionierius neatlieka kažkokio magiško darbo – bet juk ir neturėtų. Tai iš esmės momentinio poveikio priemonė. Bet ji veikia – bent jau mano plaukai atrodo sveikesni, glotnesni ir kiek labiau žvilgantys. Tai viskas, ko aš reikalauju iš kondicionieriaus.

Apskritai mano verdiktas teigiamas ir džiaugiuosi abejais produktais. Kaina nesikandžioja, sudėtis taip pat, o efektu esu patenkinta. Kas man ypač patinka, tai suteikiamas glotnumas. Nesupraskite klaidingai – plaukai tikrai išsaugo apimtį, tačiau maniškiai linkę šiauštis ir skraidyti aplinkui. Ir štai UogaUoga priemonės juos puikiai sutramdo. Taigi, manau, kad tai puikus duetas kiekvienai dienai.

Rašyti komentarą

© vinilina