2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

Gentle Day


Prisimenu, man labai patiko, kai Amelia Liana (Youtube vlogger'ė) pradėjo TMI (angl. too much information) ciklą apie moteriškas dilemas, su kuriomis kiekviena susiduriame, bet apie kurias nelabai kalbame - plaukelių šalinimas, prakaitavimas ir panašiai. Viena šių problemų kiekvieną mėnesį mums mojuoja raudona vėliava itin ryškiai - taip ryškiai, kad bent pora rūbų nukeliauja į skalbimo mašiną. Taip, kalbu apie mėnesines.

Yra keli variantai, kaip jos praeina. Maniškis, deja, turbūt vienas baisiausių. Iš pradžių išgyvenu tragišką PMS, kai norisi visus užmušti, kai apsiverkiu, nes nerandu laikrodžio, kai išmėto spuogais, ir kai pabaigai noriu šokoladuko. Tada prasideda 7 dienas trunkantis džiaugsmas, kurio pirmoji diena apskritai būna išbraukta iš gyvenimo, nes guliu suriesta skausmo ir nesustodama leidžiuosi Ibuprom tabletes. 

Kaip turbūt buvo galima suprasti, iš savo pusseserės iš Raudondvario sulaukiu nedaug linksmų momentų, tad visada esu pasiryžusi išbandyti viską, kas bent truputį palengvintų mėnesines ir padarytų jas kiek malonesnes. Todėl labai apsidžiaugiau, kai su manimi susisiekė Gentle Day atstovai ir pasiūlė išbandyti jų produkciją. Kas mane labiausiai nustebino, tai ne maišelio dydis, ne be jame esančių tikrai įdomių priemonių taip pat pridėti tokie niekaniekiai kaip kalendoriukas ir tušinukas, bet maišelio viduje rasti net ne vienas, o DU šokoladukai. Nežinau kaip jūs, aš tai iškart buvau papirkta.

Kad ir kaip ten bebūtų, gaila, bet šokoladukų jau nebėra, tad laikas keliauti prie priemonių apžvalgų.


Teens Regular paketai. Kaip kūrėjai ir mini aprašyme, šie paketai skirti naudoti normalaus kraujavimo metu. Toks pas mane ir esti didžiąją dalį dienų, tačiau per pirmąsias dvi, spėju, galėčiau paskandinti kad ir Nojaus laivą, todėl tada renkuosi kitus paketus. Tačiau 3-7 dienomis šiuos paketus naudojau tikrai su džiaugsmu - lengvi, švelnūs odai, jos nedirginantys, pakankamai sugeriantys ir, svarbiausia, net nejausdavau, kad esu su jais. Taigi, jei kraujavimas normalus, šie paketai gali būti šaunus pasirinkimas.

Kasdieniniai įklotai. Įklotai yra dar vienas dalykas, be kurių kasdienybėje neišsiverčiu, todėl nuolat išbandau ką nors naujo. Nustebino, kad Gentle Day įklotai buvo įpakuoti taip pat, kaip ir paketai, nes dažniausiai ši higienos priemonė būna tiesiog sudėta eilute dėžutėje. Žinoma, toks įpakavimas labai patogus jau vien keliaujant, kas man asmeniškai yra aktualu. Kalbant apie pačius įklotus, šie tikrai ploni, bet užtikrinantys gaivą, kurios taip norisi. Priešingai nei kiti dažnai reklamuojami įklotai, šie nėra iškvėpinti kažkokiais dirbtiniais kvapikliais, tačiau vis tiek puikiai susidoroja su nemaloniais kvapais. Kiek teko skaityti, greičiausiai dėl medvilnės paviršiaus šių įklotų, kaip ir paketų, net nesijaučia! Žodžiu, visiškai nevaržo judesių.


Intymios higienos prausiklis. Abejojau šiuo prausikliu dėl sudėties. Štai čia galima rasti Kosmetikos DNR analizę ir atsiliepimą. Priemonėje tikrai yra nemažai vidutiniškai saugių ir net pavojingų medžiagų (nors naujoje sudėtyje atsisakyta alkoholio ir kvapiųjų medžiagų). Prausiantis lyg ir nedirgina, tačiau visgi jausdavau odos tempimą, kuris indikuoja jos sausinimą. Gamintojai teigia, kad prausiklį galima naudoti ne tik intymiai higienai, bet ir visam kūnui. Na, pabandžiusi nusiskusti kojas iškart pasigailėjau - visą dieną jos buvo išmuštos smulkiais raudonais spuogeliais. Liūdna, tačiau tai vienintelis produktas, kuris tikrai nepatiko, kurio nekartočiau, ir kurio nerekomenduočiau.

Drėgnos servetėlės. Nesu didelė drėgnų servetėlių fanė. Nenoriu pasakyti, kad jų nemėgstu, bet tiesiog nelabai tenka naudoti. Visgi šįkart jos kosmetinėje atsidūrė kaip tik laiku - teko pabūti gamtoje, kur higienos palaikymo sąlygos, žinoma, nėra idealios, tad servetėlės padėjo jaustis gaiviau ir švariau. Be to, jas, kaip ir beveik kiekvienas drėgnas servetėlės, galima naudoti multifunkciškai. Nemačiau jokios problemos jas panaudoti, pavyzdžiui, makiažo valymui - odos nesudirgino, makiažą įveikė.


Apatiniai. Dažnai tinklaraštininkai susiduria su problema, kai tiesiog nežinai, kaip reikėtų daiktą nufotografuoti, o jei ir sugalvoji, deja, galimybės ne visada leidžia. Visgi į šiuos apatinius nereikėtų žiūrėti, juos reikėtų tiesiog išbandyti. Juose mane velnioniškai pradžiugino ir nustebino vienas dalykas - toje vietoje, kur paprastai kiekviena prilipiname paketą, apačia yra tarsi dviguba, todėl galima gražiai prilipinti ir paslėpti paketo sparnelius. Ir taip tikrai niekas niekada neįtars, kad kaip tik šiuo metu per miškelį bėginėja Raudonkepuraitė, net jeigu ir, tarkime, persirenginėtumėte sporto klube. O ir apskritai apatiniai labai patogūs, pagaminti daugiausiai iš medvilnės (92%), tad mielai draugauja su oda.

Taigi, tokia mano pažintis su Gentle Day - raginu susipažinti ir jus. Tiesa, nors viską gavau dovanų, tačiau nuomonė pateikta sava niekam nedarant jokio spaudimo. Nors, realiai, taip yra visada - stengiuosi būti nuoširdi, ir jei kas patinka, taip ir pasakau, o šįkart, išskyrus prausiklį, Gentle Day priemonės tikrai padarė teigiamą įspūdį!

Komentarų nėra